Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az baj, ha engem olyan szinten...

Az baj, ha engem olyan szinten irritálnak a "pávák" (mármint a rózsaszín pólós, ecsethajú klónok), hogy legszívesebben írtanám őket?

Figyelt kérdés
Úgy néznek rám,mintha még én lennék a rossz,pedig elég igényesen ötözködöm ahhoz képest,csakis Tapout,Everlast,és Lonsdale cuccokban járok,szponzor jóvoltából,mindig zippo parfümöt használok már elég régóta,és nem,nem vagyok cigány.(gyengébbek kedvéért nem felgyújtom magam,hanem van egy ilyen parfüm).Ilyen emberek miatt vesztem el teljesen az önbizalmam :/ Sokszor mondták nekem,hogy ne foglalkozzak velük,de ez nem megy.Mivel ThaiBoxer vagy,(nem is a legrosszabb)ezért egy kettőt szívesen kiütnék a fogsoruk közül,de ezért azt hiszik az emberek,hogy menősködni akarok,vagy ilyesmi... 15/F

2012. aug. 29. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mostmár mindenki tudja, hogy gazdag, boxoló, kib*szott jó arc gyerek vagy.
2012. aug. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval te is páwa vagy aki beszól? vagy mivan? :D És kicsit sem vagyok gazdag,egy átlag családban élek :P
2012. aug. 29. 01:37
 3/8 A kérdező kommentje:
Áh,köszi,akkor kérdezem máshogy,majd nézzétek az ilyen kérdéseket,mert így ahogy látom ROSSZ adatokkal ,és rosszul tettem fel a kérdést,na figyeljetek,mingy.linkelek,de arra már okosan válaszolni :D
2012. aug. 29. 01:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Valóban borzalmas jelenség ez a páwáskodás, de te se vagy jobb tőlük ezzel a hozzáállással.
2012. aug. 29. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább neked húznék be egyet.
2012. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
boldog szülinapot előre is :D
2012. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 chrishu ***** válasza:
Engem irritálnak de irtani nem akarom őke
2012. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
te is páwa vagy látszik
2012. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!