Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem enne jobb a világ, ha a...

Nem enne jobb a világ, ha a másnak beszolós embereket lelőnénk a ****ba?

Figyelt kérdés

Annyira utálom az olyan embereket, akik idegeneke, azt se tudják miről, és kinek beszélek, és oda szólnak nekem.

Volt már rá több példa, hogy valakinek meséltem valamit, és oda szólt valaki idegen, aki azt se tudja, hogy ki vagyok, hogy "nem így kellene, vagy talán ezt-azt kellene..."

Akik így okoskodnak, és NEM a saját dolgukkal tőrödnek, hanem beszólnak egy msik emnber életébe.


Nem lenne jobb a világ, ha az ilyen embereket lelőnénk a f****ba, és akkor maradnának azok az emberek akik a SAJÁT dolgukkal törődnek, és kussba maradnak?


2011. nov. 15. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Ja a mocskos szájú vénasszonyok ilyenek. Mindig mással foglalkoznak. Én szimplán összevarnám a szájukat, de szószerint. Vastag tű, cipészcérna és összevarnám szépen :D
2011. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
de,jobb lenne
2011. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy te még nagyon gyerek? Méghozzá az éretlenebb, butácskább fajtából? Nekem úgy tűnik a kérdésed alapján: nézd csak meg, hogy írsz!

Ha valaki "beszólt" neked, gyanítom, okkal tette. Lehet, hogy botrányosan viselkedtél, ocsmányul beszéltél (nézd csak meg a kérdésedet, milyen a stílusa!)

Én inkább arra hajlanék, hogy a pocsékul szájaló és harsány kiskamasznak - ha 1, azaz 1 figyelmeztetés után nem hagyja abba - minden felnőtt kenhessen le két akkora pofont, amekkorára nagyapa korában is emlékezhet. Nos? Benne vagy?

2011. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy te véletlenül cigány?
2012. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ezen most de jót röhögtem, de, persze, miért ne, pokolra minden beszólós alázóval.
2013. júl. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, azért ezt ugye te se gondoltad komolyan, ha igen, akkor vezesd le máshol.
2013. aug. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!