Megengedjem nekik?

Figyelt kérdés

A két kérdésem lenne:


1. A nagyobbik lányom a 18. szülinapjára orrpirszinget szeretne. Ti engednétek neki?


2. A kisebbik lányom a ballagására szeretné élete első magas sarkúját. Akkor 15 éves lenne. Engednétek neki? Ha igen, hány centiset?


Nem szeretnék megrögzött, ódivatú anya lenni, viszont k*rvát sem akarok nevelni belőlük... :D



2012. szept. 9. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1.

Én megengedném, de csak azt a szolíd kis piercinget ami olyan mint egy pici csillag,nem azt a karikát ami úgy néz ki mint a malacok orrában lévő.:)


2.

A magassarkút is megengedném 4-5 cm-es sarokkal, abban még talán tud is menni.

2012. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Az elsővel egyetértek.

Kicsi piercing, kicsi sarok. Nem kell mindent tiltani, inkább jobb engedni sokszor, csak hát azért feltételekkel!

2012. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

hát az első kérdésre: én nem szeretem az ilyen dolgokat, de 18 évesen már nem igazán van beleszólása egy anyának. de ha tehetném nem engedném főleg nem az orrába.


a másik lányoddal kapcsolatban pedig az én lányom is kb akkor kezdett magassarkú cipők után érdeklődni. neki 7-8 centis az amiket hord és nagyon ízléses cipők szóval semmi k*rvás nincs bennük sem azért mert magassarkúak sem a kinézetük miatt, szóval szerintem nyugodtan engedd meg neki :)

2012. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lányod már 18 éves, (Ha téged személyesen nem zavar, mert gondolom még mindig te eteted.) én nyugodtan engedném neki. Saját felelőssége, a saját pénzéből csináltatja.

A kisebbik lányod szerintem rég megérett már egy ízlésesebb cipő hordására. Az, hogy magassarkút hord nem fogja k.rvává tenni. Persze, nem kell rögtön 30cm-es vörös cafatot ráadni, mert az tényleg k.rvás, hanem valami ízléseset, ami neki tetszik. Nem kell ódivatú anyukának lenned, ha nem nevelted annak akkor úgysem lesz belőle az.:)

2012. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1. Rosszallásomat fejezném ki. Mindazonáltal 18. évesen felnőtt, nem szeretem ezt mondani, de azt csinál amit akar. (Soha nem csináljuk azt, amit akarunk, ez csak látszat.)


2. Csak olyat, ami nem nyomorítja össze a lábát. Egyébként menni sem tud benne. ;)

2012. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

1. Megengedném, de nem adnék rá egy fillért sem és tudtára adnám, hogy szerintem undorító, mintha fika csillogna az orrán, nem mellesleg az utolsó diszkóribik hordanak ilyesmit. De meg nem tiltanám. A mondottakon majd csak elgondolkodik.


2. Megengedném, de majd csak ballagásra, még nem. Nagyon alacsony sarokkal és egyszerű fazon persze.

2012. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
18 éves lányod már nagykorú lesz úgyhogy hiába fogsz ellenkezni ha annyira akarja majd azt az orrpiercing akkor úgy is meg fogja csináltatni (Én karikán nem engednék semmiféleképpen) . A kisebbik lányodnak megengedném a magassarkút de abból is egy ilyen nem Qurvásat hanem egy visszafogott 6cm alatt!
2012. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1. nem, max valami apró gyöngyfélét, de olyan karikaformát semmiképp...

2. igen, de nem olyan extra magas sarkút, hanem valami csinos félét.

2012. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :-)
2012. szept. 9. 15:14
 10/17 anonim ***** válasza:

1.: Szerintem nem szép de ha akarja, ő dolga.

2.: Mi az hogy 15 évesen nem tudna benne menni? Én tudok... 6-7 centis meg volt már 13-14 éves koromban, abban végképp nincs semmi.

Ja és lehet valami ízléses, nem attól lesz valaki k*rvás...

2012. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!