Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan rázzam le ezt a hülyét?

Hogyan rázzam le ezt a hülyét?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van belôle. Egy fiúról van szó (én 11/F), ô is, csak magasabb. Viszont a magassága egyenes arányban van a hülyeségével. Azt hiszem 4-5. oszt-ban kezdôdött az ügy. Ekkor (mint bárki mással) próbáltam baráti kapcsolatot kialakítni vele. Az elsô héten tök jó volt minden, akkor hagytam abba a barátkozást, amikor megtudtam, hogy kôvel dobálja a szomszédok ablakát. Akkor aztán igazán bemérgesedtem, amikor megtudtam, hogy ezt is hazudta (mint minden mást). Na megmondtam, hogy én ilyennel össze nem barátkozok. Nem is foglalkoztam vele, amíg az ô érdek barátságban mindenkit megvert. Csak úgy, mert jól esik neki. Azért mert ô 165 centivel azt hiszi, hogy mindennél és mindenkinél nagyobb, erôsebb. Engem (gyenge testalkat, 140 centi magas) alig tudott leverni(!). Vicces de így van. Amikor a nálam 5cm-el magasabb nekimegy, már nem olyan kemény. A legjobb haverommal kiterveltük, hogy nem csinálunk semmit, mit csinál. Ugyan azt! Már megint visszatért a "poénverekedésre". Többször is volt már, hogy megrongálta a cuccaimat (bicikli, kabát) majd ment haza panaszkodni. Bár amikor az anyja megtudta, hogy a kabát nem magától szakad, megvarrta. Ma megint "megvárta XY-t, aki annyira nagy barátja, hogy már nem is. A legjobb haverral megyünk haza (mindig így megyünk, látjuk, hogy megy. De várjunk csak! Ô még vár xy-ra. Vagy mégsem. Hát persze, hogy minket várt. A haver mondta, hogy ne kerüljük ki. Végül csak mellette mentünk el. Ehhez, tudtommal van jogom. Arra, viszont hogy ô zsebre tegye a vonalzómat, nagy keményen kettétörje, és adjon egy-két pofont, nem hiszem, hogy lenne joga. Bevallom, rajta röhögtünk angolon. És szóljon a tanárnak, majd az leszid. Amúgy is ezt úgy mondja, mint aki nem kapott ötöst. A verekedésrôl ennyit. A másik: nála két vicc van: gagyi és lopott. Mondunk egy viccet neki, és ô lesz az osztály humormestere, mert tôle hallották. Próbál mindent 10x elmondani, hogy valaki meghallja, és szentté avassa. Egy 135 centis oszt. társamat nem tudja elverni. Mi a véleményetek? Mit tegyek? Szüleim még nem tudják, majd megbeszélik a haverom anyukájával. Nem félek tôle, csak nem akarom, hogy még több cuccomat eltörje. Elôre is köszi! 11/f

2012. szept. 14. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van bátyád, aki ugyanabba iskolába jár? Ha nincs, kérd meg egyik barátod bátyját, hogy kísérjen haza az iskolából, vagy jöjjön eléd! Verekedős nővér is megteszi.
2012. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. A legjobb havernak van ilyen ismertsége, de ô nem arra lakik, nôvérem nem verekedôs, ha pedig jön valaki mellettem, azt mondja, hogy félek.
2012. szept. 14. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Édes hogy 11 évesen ilyen érett és rendes vagy:)

egyetértek az előttem szólóval, illetve többen álljatok ki tanár elé, hogy milyen ez a gyerek, mert több embernek mindig jobban hisznek:)

2012. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!