Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kell viselkedni ilyenko...

Hogyan kell viselkedni ilyenkor? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

amikor kisebb társaságban, családi, baráti körben vacsora közbeh isznak?

Mert olyankor abbahagyják az evést, leteszik az evőeszközöket, és megisszák. De én nem iszok alkoholosat, és olyankor nem tudom, mit csináljak. Tovább enni illetlenségnek érzem, üdítőt szihtén nem iszok velük. Akkor mit kezdjek magammal? Hogy kell ilyen esetben helyesen viselkedni? 18/L


2012. szept. 15. 00:33
 1/3 yuda ***** válasza:

Üdítőt sem iszol? -se rostos, se szénsavas.. semmi?

Vizet esetleg?

Emeld akkor fel amit iszol.

Inni csak iszol valamit? :D

2012. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de, uditot azt iszok, csak azt is olyan furanak erzem olyankor.
2012. szept. 15. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted, ha köszöntőt mondanak vagy egymás 'egészségére' isznak?

Akkor te üdítővel köszöntesz. De ezek szerint még nem szólt senki emiatt szóval lehet hogy nem zavart senkit ha te nem iszol akkor.

Ha valaki pl nem szereti a pezsgőt a szénsav miatt, attól sem várják el, hogy pezsgővel koccintson, de azért újévkor mindenki szokott inni 1 kortyot, de szerintem senki nem várja el.

Ha illetlenségnek érzed akkor igyál 1 korty üdítőt ilyenkor, de ha nem esik jól akkor ne erőltesd. Sztem kérdezd meg a családtagjaidat is erről.

2012. nov. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!