Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akik testalkatilag alapból...

Akik testalkatilag alapból vékonyak mit esznek?

Figyelt kérdés

Miket főztök?

Mi romlott el nálam? Mindig várkonyi voltam.IAzt ettem amit akartam és nm hiztam.

Most ha megfúj a szél is hízok.



2012. szept. 17. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:

volt egy osztálytársam 6-12.ig , csávó napi 8szenyót hozott a suliban , mindig ilyen 50kiló volt csontsovány .

én eszek a suliban 1et max 2-t és 80kiló ..-

2012. szept. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

minden szart amit találok és meg tudom enni

14/F

2012. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Legfõbbképpen MINDENT :D.

Egyébként nekem is van egy két ismerõsöm aki vékonyt volt amióta csak megszületett, és egy bizonyos kor után hízni kezdett csak úgy. Elõferdül az ilyen.

2012. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tojasleves ***** válasza:

No itt lenne jó tudni, hogy hány éves vagy, fiú é avagy lány, mert enélkül nehéz kideríteni...

Mert én alkatilag sovány vagyok, napi 6szor bármit eszek, ilyen is maradok, de még csak 26/f vagyok, és 52 kiló. majd 55 éves koromra valszeg leszek én is 70 kiló... Mikorra az anyagcsere lassul, meg hasonlók.

De ha lány vagy, és borul valami hormon, akár fogamzásgátlótól, vagy akármitől, akkor bizony számolni kell a hízással. Ha meg a pajzsmirigyeddel van gebasz, akkor az durva hízás lesz... Ennyi jutott eszembe csak hirtelen a fent említett infók hiányában.

2012. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pont ez a veszély áll fenn az alapból vékonynak született embereknél. Tizen-huszonévesen bármit megehetnek, nem kell odafigyelniük vagy sportolniuk, de ez az életmód egy idő után már nem működik és sokaknak nincs elég akaraterejük vagy túl lusták változtatni, emiatt van, hogy az egykor vékonyak meghíznak, akik meg hajlamosak a hízásra, de nem hagyják el magukat meg jobb formában lesznek az egykori vékony társaiknál.
2012. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazt eszik mint mi, csak más az anyagcseréjük, más az alkatuk. Sportolni kell, mozogni, és csökkenteni a hizlaló kajákat. Idősebb korban még rosszabb a helyzet, mert akkor lassul az anyagcsere, és könnyebben rakódik le a zsír és más egyéb hízást okozó anyag. Akkor még több mozgás, még több rostban gazdag zöldség és gyümölcs. Minimálisan több gyaloglás. Autó helyett BKV, és ki kell hagyni egy pár megállót, amit legyalogolsz.

Szívás az egész, de hát ezt dobta a gép.

2012. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
gondolom Várkony ban sokat mozogtál most már nem ennyi
2012. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez szerintem korral jár, ha megállsz a növésbe akkor elég könnyen elhízhatsz, mer az eddigi megszokott adag nem a növekedésre, tested fejlődésére megy..... kicsit csökkenteni kell az adagot vagy kevésbé zsíros kajákat enni
2012. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22/L.


Teljesen normálisan étkezem, semmi különös (pl. vega, vagy ilyesmi).

2012. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindent eszek... Soha nem sanyargatom magam mégis sovány vagyok. Ez van. A tesóm is 20 éves korától kezdett hízni de nagyon. Akkor egy kicsit meghízott de utána fogyózott egy kicsit és minden visszaállt :)
2012. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!