Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért divat mostanában, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat mostanában, h 17-18-19 éves fiatalok eljegyzik egymást?

Figyelt kérdés
egyre többen jegyzik el egymást 1-2 év vagy mégkevesebb együttjárás után.utána meg sokan szakítanak,de legalább is csak nagysokára gondolkoznak tényleg az esküvőn.miért van ez?hülye kérdés,de nem értem...
2011. jan. 5. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenekkel még nem találkoztam, de olyanokkal igen, akiknek 17 évesen gyerekük lett. az rosszabb ennél szerintem. A szüleikre marad, hogy felneveljék a gyereket. ja és nem romák az illetők.
2011. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy másoknál ez hogyan működik, én 21 vagyok, a barátom 18, és mi is beszéltünk már az eljegyzésről. Ha eljegyezne most rögtön, akkor is nagysokára terveznénk az esküvőt. Marha egyszerű a magyarázata: mindketten tanulunk, nincsen pénzünk banzájt rendezni, nem tudunk egyelőre összeköltözni, semmi ilyesmi. Igaz, nem kellene nagy felfordulás, de a legegyszerűbb esküvő sem pár filléres mulatság.

Nem tudom, hogy ez másoknál milyen, nálunk ilyen.

2011. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de azért kérdeztem.mert én értem,h nagy a szerelem,de minek ha még összeköltözni sem tudnak?nem rosszabb utána azt mondani szakítás után,h már egyszer elvoltam jegyezve?mostanában ez olyan mintha csak divatból csinálnák.nálunk a lányok mutogatták a gyűrűt.nem értem...
2011. jan. 5. 15:57
 4/10 A kérdező kommentje:
hát a gyerek meg már még nehezebb kérdés...
2011. jan. 5. 15:58
 5/10 anonim ***** válasza:
mert miért is ne divat már minden csajok erre vágynak szerelem meg romantika. Állítólag egyre éretebek igaz agyilag nem de már a fiatalok piálnak cigiznek kamatyolnak már 13 évesen miértne tolódhatna az eljegyzés is előbre az már lényegtelen hogy a töbség ugy is szakít idővel
2011. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem a kérdést. Ez egyáltalán nem mai "divat". A mamám 17 évesen ment férjhez. Meg régen mindenki. Engem a barátom 14 éves koromban jegyzett el. Az ismerőseim közül odáig én voltam az egyetlen. (Utána 1-2 éven belül pár osztálytársamat is eljegyezték) szóval mi tényleg nem divatból vagyunk jegyesek. Így szerintem jobb a kapcsolat, mert ott van az a +, hogy nem lép le 2 hónapon belül stb. Az lehet, hogy nem akkor tartjuk meg az esküvőt amikor az eljegyzés van. (kb. félév-1 év) Most fogunk összeköltözni, és ha befejeztem a sulit akkor szerintem meglesz az esküvő is lassan. Sokat beszélünk róla. Szerintem 1 30 éven felüli nőn nem áll annyira jól a menyasszonyi ruha mint egy 20 évesnek. Én 18, pasim 20 éves
2011. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk.... mert szeretik egymást..... szerintem ez nem divat kérdése. Mi is nemrégen eljegyeztük egymást... A jövő hónapban költözünk ki külföldre, mert ott tanulok tovább. De közben már úton van a baba is..... szóval....... A sima esküvő az már megvolt. A templomival meg még várunk,mert most sehogy nem tudjuk egyeztetni...... majd ha meglesz a baba, és eltelik egy kis idő utána, mert nászútra is szeretnénk menni.....amúgy egy tengerparti esküvő lesz, amit követően megyünk nászútra!!!!! :)

Én 18/L, szerelmem 20/F

2011. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem sem divat kérdése, a léyneg az h szeretik egymást... én 17 vagyok a barátom 18 (lassan én is 18) és volt h mondta h myilen jó lenne együtt élni, meg összeházasodni, és megakarja kérni a kezem én meg azt hittem h viccelt...aztán kiderült h nem,de mi nem akarunk még összeházasodni, előbb érettségi, diploma, muinka, normális fizetés,stabil állás...majd aztán.a léyneg za h azért akarnak összeházasodni mert szeretik egymást és rátudják magukat venni arra h összekössék az életüket, én nagyon kötödő ember vagyok,de nemtudom mi lenne ha egyzser télelg megkérne, h mit mondanék, tuti meglepődnék és elsőre klaustrofóbiás érzetem lenne,de ez van, ez is a szerelem része...
2011. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
grat lányok.én nem arról beszélek,h valaki fiatalon összeházasodik.nálatok más a helyzet.én is hamar akarok esküvőt,olyan max 24-25 éves koromig.az értekelne,h miért csinálják,h járnak,aztán pár hónap múlva eljegyzik egymást.nem költöznek össze,lagzira nincs pénz,fél év után szakítanak.ezért mondom,h ez a módi...
2011. jan. 5. 16:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Erre én is szeretném tudni a választ.. mivel a környezetemben lévők közül is sokan eljegyezték egymást és most 18-20 év körüliek.. és még alig járt 1, max 2 évet..
2011. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!