Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mikor lehet kínos egy beszélge...

Mikor lehet kínos egy beszélgetés ismerőssel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor az egyik nem érti,hogy miről beszél a másik,vagy egyikük sem érti a másikat,vagy mindketten h*lyeségeket beszélnek,vagy egyszerűen nem beszélnek semmit,csak hallgatnak:D
2012. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer eléggé leégtem amikor karácsony előtt az osztályteremben beszélgettem az egyik osztálytársammal, és láttam egy papírból készült angyalkát, és megkérdeztem, hogy: Úr Isten, ki csinálta ezt a ronda angyalt??!

Mire az osztálytársam mondta, hogy: Én...

Hát ez nagyon kínos volt...


Az is kínos még, amikor beszélgetnél valakivel, de nem tudod hogy mit mondj.

2012. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha erőltetik a dolgot. én a magam részéről a barátaimmal (igen szűk kör) bármikor bármennyit bármiről, azokkal, akiket kedvelek, ha van mondanivalóm, a többiekkel meg leginkább semennyit nem beszélek.

ezt kb úgy kell elképzelni, hogy egy számomra új embert először "megfigyelek", addig többnyire hallgatok és mosolygok, vagy nagyon szűkszavú vagyok, majd ha kialakult bennem egy hozzávetőleges kép az illetőről, akkor tudok vele értelmesen beszélgetni. a felderítés lehet 1-2 perc vagy akár fél év is, és bizony van, akire nem veszetegetem az időt - azaz nem szeretném, de van, hogy a kedves delikvens nem akarja észrevenni, hogy enyhén antiszoc vagyok, ne ilyenkor kínos a dolog.

2012. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!