Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak tőlem nem képesek faceboo...

Csak tőlem nem képesek facebookon az ismerőseim elköszönni beszélgetés után ha lemennek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tölem mindenki elköszön es en is tölük.
2012. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam facebookon beszélgetni, msn-en se már nagyon régóta. De amikor írogattunk egymásnak, mindig elköszöntek. Kivétel erősíti a szabályt, hogy nem mindig, de nagytöbbségben igen.
2012. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én egyszer elfelejtettem elköszönni valakitől :(
2012. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek nem tudják felmérni a pszichés kapacitásukat, vagy simán helytelen használati mintát követnek.
2012. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is szarul esik amikor nem köszönnek el :SS
2012. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon ritkán fordul elő velem, de akkor is net szakadás vagy valami olyan áll a háttérben, amiről nem tehet.
2012. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Facebookon csak 3-4 emberrel szoktam beszélni de ők mindig elköszönnek mielőtt lemennek. Talán egyszer volt hogy az egyik nem köszönt el de akkor az volt hogy megbeszéltem vele amit akartam és én nem köszöntem el mert úgyis még fent voltam egy ideig. 20-30 perc után azt vettem észre hogy offline.
2012. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!