Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mivel jártok/jártatok...

Ti mivel jártok/jártatok iskolába?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 09:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Gyalog, bicajjal, busszal.
2012. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Amikor általánosba jártam,akkor alsóban ott laktam egy utcára a suli mellett.Viszont felsőben elköltöztünk,másik suliba kerültem,na ott már busszal jártam és néha gyalog,mert nem volt olyan vészes a távolság,csak kb fél óra gyalogút.Gimiben hévvel jártam,fősulira meg hév+metró+villamos/gyalog.
2012. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Általános iskolába csak gyalog.

Középiskolába többnyire gyalog, de néha busszal.

Egyetemre vonattal meg busszal.

2012. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

általános: 10 perc gyalog, ha hideg volt szülők vittek-hoztak kocsival

gimi: 20 perc gyalog, itt már nem volt kocsikázás sosem

egyetem: metróval 25 perc volt, avagy amikor a szülővárosomból mentem és nem albérletből, akkor 10 perc gyaloglás a megállóig, 1 óra buszozás és 15 perc villamosozás :)

2012. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 ava87 ***** válasza:
100%

Amikor alsós voltam, vagy kocsival, vagy busszal. Eleinte busszal jártunk, mert apukám már jóval korábban elment az autóval. Később olyan lett a beosztása, hogy egyszerre indultunk mind a négyen, akkor kocsival. Amikor már felsős voltam, akkor busszal mentem, illetve általában az egész család is busszal járt, már nem is tudom miért, de akkor nem nagyon használtuk hétköznap az autót.

Középiskolába szintén busszal jártam, akkor már nem is egyszerre mentünk el reggelente, bár néha rávettem anyukámat, hogy vigyen be kocsival (akkor már volt neki is külön autója), ha éppen késésben voltam.

Az egyetemre úgyszintén busszal jártam kezdetben, később kocsival, most meg már egy éve gyalog, mert most itt lakom pont mellette (és érdekes módon, amikor messzebbről kellett mennem, sose késtem el, most meg állandóan rohanok).

2012. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:

Általános: gyalog (10 perc).

Középsuli: gyalog (5 perc).

Fősuli: kocsi (15 perc).

2012. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Kocsival hoznak amióta az eszemet tudom.
2012. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
17-es, nyilván mozgássérült vagy. Akkor persze.
2012. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
100%

én lovas kocsival járok iskolába amit 1 kecske húz :D


vagy néha kecske háton megyek suliba :D

2012. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Gyalog.

Általános: 2 perc:D

Gimi: 10 perc.

2012. szept. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!