Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kamasz fiúk, szoktatok utcán,...

Kamasz fiúk, szoktatok utcán, buszon a haverjaitokkal együtt nevetni másokon, rosszindulatúan a háta mögött?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 21:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki ezen éli ki magát, szerintem. Én nem ismerek ilyen embert, de nagyon is el tudom képzelni, nem lehet ritkaság. Csak sajnos az ilyen gyerekeknek nincs önkritikájuk. Általában pattanásos, iq szegény kamaszgyerekek. Engem személy szerint nem érdekel a véleményük. Röhögjön csak. Szellemileg magasan felette állok annak, aki külsőre ítél.
2012. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
52%
csak akkor ha tényleg vicces a helyzet. pl. agyara van egy nőnek. (volt már ilyen)
2012. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
2-es válaszoló. Ismertem valakit akinek hatalmas púp volt a homlokán, azért volt mert rákos volt...
2012. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
96%
szerintem nem csak mi kamasz fiúk, mosolygunk meg furcsa embereket, hanem mindenki. csak mi bevalljuk.
2012. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Hát őszintén, amikor megyünk haza simán kinevetünk pl héven valakit... Persze azért nem mutatjuk ki, de odasúgom, h "hé nézd már meg azt a csákót 5 óránál!" És azért ezen tudunk nevetni.
2012. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a sors valahol visszaadja majd ezt. Aki nicns annyira érzékeny szociálisan, hogy megértse, hogy van, akinek rossz napja van, elhagyták, bántották, baj érte, és azért néz ki "viccesen" a HÉV-en, hogy valaki nem azért elhízott, mert igénytelen, hanem mert beteg, vagy ki tudja, lehet, hogy most 80 kg de 120 volt, és többet tett már magáért, mint az, aki kiröhögi... ha az agyaras nő, aki olyan rém vicces talán kedvesebb, mint ti 10-en együtt...


De hülyéknek miért is magyaráz bármit az ember, nem? Majd ha odakerül, hogy mindenki rajta nevet, megérti. Vagy nem.

2012. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
44%
meg lettünk kérdezve. elmondtuk a véleményünket. ez szubjektív. de azért ne hordjár már le!
2012. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne? Fáj, hogy ismeretlenül ítélkezem? Nahát...!
2012. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%
mi múltkor kiröhögtünk egy csajt aki elesett a lépcsőn :AS:DDA:SD aztán egy idős embert is amikor szállt fel a buszra oda csukta a kezét ::ADSDF:SDD
2012. szept. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
:) Remélem az ilyen kinevetős nagyképű gyerekek emberükre akadnak és olyat lekever neki, hogy nem lesz többet kedve senkin sem nevetni.
2012. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!