Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bocsánatkérésként adhatok egy...

Bocsánatkérésként adhatok egy idős hölgynek virágot?

Figyelt kérdés
A házban lakó egyik idős hölgy kezeli a vízórás papírokat, de kiment a fejemből, hogy ma reggelig kérte, hogy adjuk le neki. Most meg van sértődve, mert megígértem neki pár hete, hogy nem fogom elfelejteni. Nem szeretnék vele rosszban lenni, épp ezért szeretném kiengesztelni. Virágra gondoltam, csak azt nem tudom, hogy milyen és mennyi legyen. Ötletek?
2012. okt. 2. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, milyen virág - ne a legolcsóbb legyen - a nők szeretnek virágot kapni, egyből máshogy fog beszélni veled utána, és a bocsánatkérést is értékelni fogja.
2012. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a virág jó ötlet.

De...

Nem értem, miért ő kezeli, egyáltalán mit kell azon kezelni. Ha nem írtad ki, akkor telefonon is bediktálhatod a díjbeszedőnek. Ráadásul laktam olyan helyen, ahol ugyanígy "kezelte" valaki a kiírásokat, és kiderült, hogy átírja őket, hogy kompenzálja a lenti nagy vízóra és a bejelntések különbségét. Vagyis a közös vízhasználatot is a kiírások meghamisításával fizettette ki velünk, miközben a közös költséget is beszedte. (Velem mondjuk nem, mert neten is kitöltöttem a fogyasztást, szóval nekem azt számlázták.)

Szóval nem értem, mit is csinál ő tulajdonképpen.

2012. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cserepes szobanövényt adj neki szerintem. :)
2012. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, csak ne kaktuszt. :)
2012. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alapkérdés az volt, mi legyen a hölggyel. A virág jó. Végy egy nem túl drága szép csokrot.
2012. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az alapkérdés az volt, mi legyen a hölggyel."

Amire válaszoltam is, ha rám célzol. (09:40)

2012. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2/6- Amikor panelban laktam, ott is be kellett mondani a vízfelhasználást a közös képviselőnek. Nem mindenkinek volt órája, és a hát vízszámlájában nem csak a alkások, hanem a közös vízfelhasználás is benne volt. Azt is ki kellett számítani, ami a közös költségből ment.
2012. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!