Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nekem miért nem köszönnek az...

Nekem miért nem köszönnek az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Iskolában minden reggel látom ahogy az osztályba jönnek be a többiek, a fiúk sorban kezetfognak egymással, meg az évfolyamtársak is ha találkoznak velük, egyedül engem hagynak ki, 1-2 ember néha velem is kezet fog de ennyi. Nem létszükséglet számomra hogy köszönjenek, de elég rosszul esik, nem elég hogy nem haverkodnak velem de még a köszönés is fájna nekik. Ha én köszönök visszaköszönnek, de ha ők jönnek be miért nem tudnak velem is kezet fogni? Nem értem mivel értem el ezt. Vagy akivel nem haverkodnak azzal kezet se fognak?
2012. okt. 3. 18:52
 1/9 A kérdező kommentje:
17/F
2012. okt. 3. 18:52
 2/9 anonim válasza:
Nem vagy népszerű, jóképű, befolyásos. E 3 közül válassz...:/
2012. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem indok mert nem mindenki népszerű meg ilyenek, mégis köszönnek nekik. Köszönnek itt mindenkinek csak engem hagy mindig mindenki ki, 1-2 ember kivételével.
2012. okt. 3. 18:56
 4/9 anonim válasza:
Korábban követtél el valami rosszat? Pl. rászálltál valamelyiknek a csajára vagy egyebek. Vagy tán túl csendes vagy? Őrültnek tűnsz? Más lehetőség tényleg nincs.
2012. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tőlülük kérdezd ,ne tőlünk.Amúgy lehet, hogy nyominak tartanak és azért nem köszönnek neked.
2012. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon beszélek velük, próbáltam de nem akartak, de a köszönés alap dolog lenne de nem képesek nekem köszönni.
2012. okt. 3. 19:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Tőlük hiába kérdeznék meg akármit is, manapság nem mondanak legtöbben semmit meg őszintén, az iskolában. Legalábbis ahova én járok.
2012. okt. 3. 19:12
 8/9 anonim válasza:
Akkor én a helyedben szarnék rájuk.
2012. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Méghozzá egy jó magas toronyról.

Dehát c'est la vie!

2012. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!