Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha kaját rendeltek, akkor a...

Ha kaját rendeltek, akkor a futárnak általában mennyi borravalót szoktatok adni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi a végösszeg, kerekítek, valamikor plusz egy százas, ha 80, 90 a vége.
2012. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha 1800 at kell fizetnem akkor 2 ezrest adok neki és nem kérek vissza. Amikor mondjuk 1200 at kell fizetnem akkor +100-150 forintot szoktam adni. Amikor én voltam futár akkor a legtöbb embertől olyan 100 forintos borravalókat kaptam de volt aki csak 50 et adott, volt olyan hogy valaki 400 at adott nem akartam elfogadni annyit vissza akartam adni 200 ast legalább de megtagadta, azért lehúzós sem akartam ennyire lenni. Szerintem a 100-200 forint a reális.
2012. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!