Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyik csoporttársam állandóan...

Egyik csoporttársam állandóan kér a vizemből! Hogy "szoktassam le" róla?

Figyelt kérdés

Pársor adtam neki, de annyira rászokott, hogy kezd nagyon idegesíteni. Ráadásul én k. 3 ember után vagyok hajlandó inni, az egyik a tesóm, a másik az egyik barátnőm, a harmadik meg egy ismerősöm. Én más után nem iszok!

Tiszta pofátlan már a csaj, mit mondjak neki, hogy ne legyek bunkó?


Már volt, hogy azt mondtam, hogy nincs, de ilyenkor meg nem tudom elővenni is inni, csak sutyiban, az meg milyen már, hogy bujkálnom kell, hogy a saját vizemből igyak?

Áááá, megőrülök tőle!

Ráadásul télen teát viszek magammal, nem sima műanyag üvegben, hanem ilyen termoszosban, azt meg végképp nem akarom, hogy azt összenyálazza, mert az üveget is kidobtam mindig utána, ha beleivott.


2012. okt. 14. 01:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pisilj bele az üvegbe.
2012. okt. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
es miert f.sol megmondani neki hogy nem szeretsz mas utan inni? mi lesz szerinted ha megmondod? megoldodik az ugy? khm tenyleg hatalmas gond.
2012. okt. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Hát b*zdmeg mond meg neki ,hogy nem adsz mert mi a f*szt iszik bele te se kéregetsz tőle folyton és tedd hozzá ,hogy mi van paraszt otthon nincs víz?
2012. okt. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy tele a szád aftákkal, herpesszel, tüszös mandulagyulladásod és feketehimlőd van, és egyáltalán, igya a saját vizét.
2012. okt. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire lúzer, elküldeném a büdös fenébe, hogy ne taarháljon már állandóan, vegyen egy rohadt üveg vizet magának, kemény 150 forint és töltsön abba a csapból...
2012. okt. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

vigyél neki egy üveget otthonról vagy vegyél egy üveg vizet, vágd hozzá és mondd h kemény száz forintomba került te csöves!! A wc-ben ott a csap, újra lehet tölteni év végéig kibirja az üveg.szerencsétlen nyomorék.

Vgy csak mondd meg neki h ott a csap a folyosón;)

Nehogy már te érez rosszul magad miatta meg ne merj inni...építsd le :)

2012. okt. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tudom, hogy tök gáz vagyok, hogy nem merem neki megmondani, de ez van. :P


Mondjuk tényleg, mi lenne, ha megmondanám neki, hogy "bocs, de nem iszok más után"? xD

Semmi. Te jó ég, nem lehetek ennyire életképtelen. :D

2012. okt. 14. 09:02
 8/14 anonim ***** válasza:

ne adj neki, mondd meg őszintén amit gondolsz.

ha ennyit sem mersz, akkor mit csinálnál, ha diktatúrában élnél?

ez tényleg életképtelenség.

2012. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Á, jót nevettem a válaszokon! :-D Amúgy tényleg ennyi az egész, csak mond meg neki. :-)
2012. okt. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg életképtelen vagy xD Már bocs :D Ennyi erővel bárki lehúz téged akármivel, mert ennyire bírsz kiállni magadért :) Elég gáz, nem? :)
2012. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!