Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most Én vagyok túl kényes...

Most Én vagyok túl kényes vagy lehet még nevelni? Szerintem ez már igénytelenség. :S

Figyelt kérdés

Az albérletben a leányzó(20éves,Főiskolás) számomra hihetetlen dolgokat tesz :S

Romlott kajáját a hűtőből nem dobja ki ott penészedett 1 hétig a sajt, 2ig a paradicsom. nem akartam én eltüntetni nehogy aztán azt higgye megettem, bár mint kiderült a paradicsomot nem is kidobta hanem berakta a szekrényfiókjába a sminkcuccok mellé. 1 hónapja nem takarított ki. A felbontott tejet nem teszi be a hűtőbe, mire vissza jöttem hétvégén olyan szag volt a lakásban hogy azt hittem háttal ki is megyek :S a penészedett pékcuccok szana szét a lakásban.

Amin még kiborultam hogy ami levelem jött azt is lenyúlta.. de minek neki a számlaértesítőm? bár az még nem is érdekelne de a de a csekk? fel feltételezem nem adta.

Számomra érthetetlen ez a párosítás mert amúgy ránézésre igényesek tűnik a csaj.

Ja meg a szemetét a szekrényében gyűjti a ruhái mellett ez milyen már?

Most szerencsére lehet elválnak útjaink.. de akkor is!

Nincs valami frappáns idézet erre? Kiraknám a falára hátha észbe kap.. ha már az anyja nem nevelte meg :S


2012. okt. 16. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ti szoktatok beszélgetni egymással?

Nem depressziós vagy beteg?

2012. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez van, az emberek igényszintjei különbözőek.
2012. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem beszélgetünk mivel én melózom ő sulizik+bulizik, kb válva használjuk a közös helységeket, ha ébren van onnan tudom hogy látom hogy be van jelentkezve facen
2012. okt. 16. 17:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha egyszer kedvesen felajánlanád, hogy segítesz kitakarítani?

Egyszer. Nem többször. Csak kíváncsiságból, hogy reagálna a "közeledésedre".

Nem falra kell rakosgatni idézeteket a falra, mint az ovisok.

Esetleg kinyitnád a szádat, és megkérdeznéd, hogy ugyan mégis, mért ilyen igénytelen?

2012. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!