Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kérdezik meg a tanárok,...

Miért kérdezik meg a tanárok, hogy miért nincs kész a leckéd?

Figyelt kérdés
Olyan baromi idegesítő amikor megkérdezik, hát gondolhatnák hogy azért mert elfelejtettem, nem volt kedve vagy fontosabb dolga volt. És ha teszem fel azért nem írta meg mert nem volt kedve és helyette inkább tv-zett akkor úgysem fogja megmondani, hogy hát hogy őszinte legyen lesz@rom a tantárgyát azt meg még magasabbról, hogy kész van e a házim belőle ezért inkább lazítottam.
2012. okt. 18. 15:22
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hát ezt borzalmasan fogalmaztam meg elnézést kérek:D
2012. okt. 18. 15:23
 2/20 anonim ***** válasza:

nem kötelező tanulni, csak sajnos buta tuskó emberből túl sok van már az országban, hát nem kellene a számukat szaporítani


vagy menjél el rabolónak, akkor sok pénzed lesz, és nem kell tanulni

2012. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is tanulsz, politikus még lehet belőled.
2012. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát te egy állat vagy:D
2012. okt. 18. 15:34
 5/20 Antimod ***** válasza:
88%
Igazából nem kíváncsiak rá, ez egyfajta számonkérő kérdés.
2012. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
En meg azt utaltam mindig hogy megkerdezi hogy miert nincs kesz a lecke, valaszt var ra, valaszolok is, es ezek utan meg en megkerdezem hogy a tanarno meg miert nem javitotta ki 3 hete a dolgozatainkat, arra meg olyan flegma valaszokat adnak mintha nem az lenne a dolga. Es ha legkozelebb ugyanazt a valaszt adod neki a lecke kerdesre amit o adott neked a dolgozat kerdesre, akkor pimasz vagy es into.
2012. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Számon kérő kérdés, ahogy valaki írta. De ha belegondolsz, az emberek rohadt sok tök felesleges kérdést tesznek fel úgy általában. Pl. ha elmondom hogy akarok venni egy akármit, és rávágják, hogy minek? Na vajon minek... Gondolkodni is lehetne néha, mielőtt kinyitja valaki a száját. A miért, minek típusú kérdések 80%-a elkerülhető lenne, ha előbb gondolkodna az illető. Nem véletlenül nem mentem szociális gondozónak az értelmi fogyatékosok intézetébe...
2012. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Engem is idegesít, emrt valóban hülye kérdés, de nekem volt oylan tanárom, aki gerincesnek tartott, ha bevallottad, hogy nem volt kedved, és nem köntörfalaztál, és ezt becsülte. Oh Boy-nak: tényleg idegesítő, ha a tanár ezt csinálja, de amikor még csak 3 napja (és nem hete) javította ki: gondolom gyerekként te nem tartasz el mellette a egy családot, és ha nő vagy, még mosol/takarítasz is, és felkészülsz a másnapi óráidra.
2012. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Talan nem akar kinos szituba kerulni.

Nalunk egy lanyt kihívtak felelni es a vegen megkerdeztek miert nem tanult. (az elozo este halt meg az anyukaja)

2012. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Hát igen, az iskola nem a tanulásra való. A tanár fölösleges, mert folyton kérdez. Hol azt, miért nincs kész a leckéd, hol azt, mikor volt a mohácsi vész, hol meg azt, mennyi egy meg egy. Válasz nincs egyikre se. Minek.

A tanárnak persze nem esik jól, ha leszarod a tantárgyát, mert vagy szereti a munkáját, vagy egyszerűen csak ember. De igazából mindegy. Tedd, ha jónak látod, ettől ő még megkapja a fizetését. Annak sincs jelentősége, hogy a nemtudásodra egyest, vagy ötöst kapsz. Ha már nagyon unja a képedet, úgy is kapsz egy kettes, haladj tovább, rontsd mások idegeit. Előbb utóbb kinősz az iskolából. Előbb utóbb a szüleid is meghalnak. Utánuk hamarosan te is, mert nincs ki eltartson. Munkát úgy se kapsz, hiszen semmihez se értesz. Segélyt nem adunk ingyenélőknek, ha lopsz, lecsukunk. A börtönben vannak iskolák is.


Na mit szólsz, mennyire ismerem az élettörténetedet. Mit a történetet, a jövőt is. Remélem, kapok érte dicséretet. Hiszen elkészítettem a leckét.

2012. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!