Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért cukkolnak a fiúk? 16/L

Miért cukkolnak a fiúk? 16/L

Figyelt kérdés
Új vagyok a suliban, gimnáziumi 2. osztályról van szó. 2 fiú osztálytársam elég gyakran piszkálódnak velem, de nem rosszindulatúan, hanem "kedvesen". (hozzáteszem, én nem bánom hogy foglalkoznak velem) Mi ez, beavatási szertartás, hogy mennyire vagyok karakán? :D Vagy így próbálnak barátkozni? Esetleg más oka lehet?

2012. okt. 22. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó gondolatod környékén keresd a megoldást.
2012. okt. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
tetszel nekik és ezt te is tudod, csak itt is játszod az agyad, hogy mutogasd milyen menő vagy.
2012. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
meg akarnak ......!!!
2012. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csajoznak és te vagy a célpont.
2012. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló: ja biztos :) tudod én eddig lányiskolába jártam, és max. a saját nememből hajtottak rám. Honnan venném, hogy mit akarnak a fiúk?! És minek jönnék ide dicsekedni idegeneknek? Gondolkozz már... na mindegy legalább választ is adtál...:) Köszönöm!
2012. okt. 22. 19:32
 6/13 anonim válasza:
88%
Kedves Ria, erről régen már beszéltünk sokszor, az igazság az, hogy régen se volt másképp, lehet, hogy most más szinten, nem tudom, most nem vagyok ott, de akkor is az udvarlás képezte az egész mivoltát és a valószínűségi mutató szerint ezúttal sincs másképpen :)
2012. okt. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen Ria? Hát, nemtudom. Nem hinném hogy pont én jönnék be 2 okos, intelligens de egyben gyerekes, helyes, izmos pasinak. :S
2012. okt. 23. 16:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudod, de reméled. Főképp ha már ravasz mód kiszúrtad hogy még izmosak is.

Udvarolnak, ezt hivják úgy hogy násztánc.

2012. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És hogy reagáljak eme viselkedésformájukra? Menjek oda hozzájuk beszélgetni, ha ketten vannak? Pl.: Sziasztok, hogy telt a hétvége? Vagy: mizu? Vagy ettől csak hülyének néznek? Mit csináljak? Nem hiszem, hogy komolyat akarnának... amúgy is fura, hogy egyszerre ketten is piszkálnak, egyedül nem mernek, vagy mi? :DD
2012. okt. 23. 17:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát bármit amihez kedved van, a többi kialakul. Ha meg nem alakul akkor sincs semmi. Új lány vagy, természetes hogy rádpróbálnak, érdeklödnek, kiváncsiskodnak, ők is épp úgy próbálgatják a szárnyaikat mint te és épp olyan bizonytalanok.

Keresik a táraságod ez már egy nagyon jó, stabil kiindulópont ahhoz hogy magabiztos lehess.

2012. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!