Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha beülök valahová a barátaimm...

Ha beülök valahová a barátaimmal, akkor mit igyak (lány vagyok), ha a fiúk pl. sört isznak? Lányok, ti mit szoktatok? (Nem buliról van szó. )

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
boroskóla, vodka-sprite?
2012. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Retekszisz ***** válasza:
sört.
2012. okt. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Víz, üdítő, gyümölcslé, tea. Ha beültök valahová, miért kell mindjárt alkoholos italra gondolni?
2012. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak mert, ha a többiek is alkoholosat isznak... Én eddig nem nagyon ittam alkoholt, de akkor nem gáz, ha ,,üdítős" maradok?
2012. okt. 6. 14:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha alkoholt iszol akkor feltételezem hogy elmúltál 18. Akkor pedig kéne hogy legyen annyi önálló döntésképességed hogy azt iszol amit TE szeretnél, és nem azt amit a többiek.
2012. okt. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem ismerem az alkoholos italokat, és nem akarok olyat rendelni, ami aztán nem is ízlene. Arra lettem volna kíváncsi, hogy ti miket szerettek.
2012. okt. 6. 14:56
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Ismerd meg őket! Az hogy mi miket szeretünk nem jelent semmit, simán lehet hogy te pl utálod a kesernyés ízt, én viszont imádom a Gin tonikot.

De ha nem a kannás bor szintjén akarsz rendelni, és nem a falusi talponállóban vagy akkor rendelj valami jó longdrinket:

-Amaretto-cola

-Metaxa-gyömbér

-Gin-tonik

-vodka-red bull


De ha citromos sört, vagy rádlert (sör-sprite) rendelsz az is teljesen rendben van.

2012. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Én sokáig nem szerettem a sört.

A következő opcióid vannak enyhe alkoholok terén:

- bor

- bacardi

- csokilikőr, bailey's, stb.

- citromos, narancsos, istentudja milyen sörök

- alacsony alkoholtartalmú koktélok, mert mint írtad nem kedveled az alkoholt.


Egyébként meg nem szégyen, ha nem iszol alkoholt, semmi gond vele :)

Nyáron én ilyen esetben egy finom limonádét, jegeskávét vagy hasonlót választanék, télen meg egy forrócsokit, kávét.

2012. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bacardi mint gyenge alkohol a maga 37.5% alkoholtartalmával? Mondjuk egy kisüstihez szokott gyomornak talán.
2012. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem muszáj kötekedni, szerintem rajtad kívül mindenkinek eljutott a tudatáig, hogy a bacardi soft koktélokra gondoltam - breezer, light mojito, light pi˘na colada, stb... nem szeretném felsorolni az összeset.
2012. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!