Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy sokak egy...

Miért van az, hogy sokak egy beszélgetés után képesek jól összehaverkodni másokkal, nekem meg több év alatt se megy?

Figyelt kérdés
Irigylem azokat akiknek nagy társaságuk van és egycsapásra mindenki a haverjuk lesz, persze velem ők se akarnak beszélni.
2012. okt. 27. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak hozzáállás kérdése. Pl adott X és Y. Ha X mélyreszántó gondolatokat oszt meg Z-vel,még nem tekinti nagy "ismerősnek" mert pl visszahúzódobb. Y pedig azt mondja Z nek,hogy kék az ég,és zöld a fű. Másnap Y ujságolja X-nek mennyire összehaverkodott Z-vel és ezután úgy is tekint rá.Aminek be kell következnie: egy idő után Z is azonosul a szerepével, miszerint annyira elgvan Y-nal. Van egy könyv amit tanulmányozgatok,ha irsz priviben elérhetőséget, elküldöm (pdf).
2012. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne irigyeld.. Az ilyen emberek többnyire addig haverkodnak a másikkal, amíg érdekük van belőle. Nekem is volt "társaságom" nem is kicsi, aztán ki is derült milyen "barátok" voltak.. Ha majd dolgozni fognak, és a megélhetésük lesz a tét, akkor már egyből nem lesznek olyan jó haverok! Ne idegesítsd magad, inkább próbálj olyan emberekkel barátkozni, akik kevésbé népszerűek. Ők sokkal megbízhatóbbak, és Ők akkor is melletted lesznek, ha már kikerülsz a nagyvilágba. Inkább örülj, hogy nincsenek, mert csak sz*rba tesznek, viszont kimásznod már egyedül kéne.. Tapasztalat..
2012. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Más az ismeretség, a haverság, és más a barátság.

Persze a barátságnak is indulnia kell valamiből...

2012. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!