Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 35-40-es Hölgyek, ha egy pasi...

35-40-es Hölgyek, ha egy pasi jóképű, és (de) munkásruhában van, illetve pick-up autóval jár, megnézitek, mint pasit? Vagy egyből a "csóró melós" jut eszetekbe? Folyt.

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék,hogy el tudja képzelni egy szép,csinos,jómódú nő egy ilyen pasi láttán,hogy esetleg a magánéletben rendes,tiszta,nem ivós,precíz szerethető ember?És még ráadásul abszolút nem proli a felfogása,és a szokásai?
2012. okt. 29. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni!!! Várom a válaszokat! 35.f.
2012. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A munkás ruha és "jókép" azért elég kevés ahhoz, hogy bármilyen véleményt is formáljak bárkiről. Lesúlytó véleményt meg pláne nem formálok ruházatból, pickup-ból. Pár mondat, viselkedés sokkal többet mond, mint az, hogy ki mit hord. Engem személy szerint nem ösztönöz semmire a külső.
2012. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol felszállok a gyerekekkel, ott rendszeresen száll fel néhány melós is, munkás ruhában. Tiszta, rendezett, de melós ruhában. Épp néztem, hogy az egyik milyen helyes, jó kiállású férfi, egészen addig, amíg melléjük nem értem. Egy mondatuk nem volt káromkodás nélkül, hiába mentem arrébb a gyerekekkel, épp arra felé mentek ők is. Minden mondatban szerepelt a g...i, a b..zi, k..g szavak, a végén a b+.


Na meg amikor az ember elmegy egy építkezés mellett, akkor jön egy minimum "de megcsöcsörésznélek" és az se zavarja őket, hogy a nő mellett ott totyog egy 2 éves.


Szóval nekem a munkásruhába öltözött emberekről nem az jut az eszembe, hogy csóró-e, mert lehet, hogy kétszer annyit visz haza, mint egy földrajztanár, hanem az, hogy tudnék-e vele értelmesen beszélgetni, ő is ilyen beszólongatós-e vagy a többiekkel együtt röhög.

2012. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán el. Bár szerintem ez nő függő. Én speciel 35 éves vagyok, de nem a külsőségek alapján ítélek, hogy öltönybe, vagy munkásruhába van-e a pasi. Pedig válogatós vagyok férfiak terén (is). Ha egy jó pasi munkásruhában feszít megnézem azt is:) Én így szocializálódtam. Totál eltudom képzelni, hogy sokkal normálisabb az életben mint egy többdiplomás, öltönyös, aktatáskás pasi. (tapasztalat)
2012. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16.20. vagyok. Persze ez nem az alpári viselkedésű pasikra vonatkozik:)
2012. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a jóképű palikat mindig megnézem, annyi kitételem van, hogy ne rózsaszín pólóban meg ilyen b.zis ruhában mászkáljon. Nem az jut eszembe, hogy 'munkás', hanem hogy jól néz ki.
2012. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, azt mondjuk hozzátenném, hogy nekem az kevés, hogy valaki jól néz ki, ha nem intelligens, akkor mindegy a kinézete számomra. És bizony ezt sokszor már 2 mondat után is le lehet szűrni.
2012. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, apám is munkásruhában van, ideje nagy részében, mégse a "csóró melós" jut róla eszembe. Nem ettől függ milyen az ember személyisége.
2012. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35.f.vagyok,munkásruhában járkálok,sokszor lakásokban is kell dolgoznom.Nem sűrűn káromkodok.Kiolvastam néhány könyvet is. Mégsem mernék kezdeményezni "puccosabb" nőknél,mert nem tudom mit váltana ki belőlük.
2012. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már éppen válaszolni akartam..még egyszer elolvastam..

Csinos ? Szép ? JÓMÓDÚ NŐ..

Csinosságom, szépségem nem én fogom megítélni..

Jómódú meg nagyon nem vagyok...

Ezért érdemben sajnos nem tudok válaszolni a kérdésedre..

Ha jómódú leszek (?), addigra nem leszek szép, csinos meg főleg nem...

2012. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!