Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok az lenne a kdeesem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az lenne a kdeesem hogy egy közepesen jóképű fiú lehet e nagyon jó pasi? Mármint most úgy értem hogy beindíthat e titeket vagy inkább a kinézet a fontos?

Figyelt kérdés
Másképp megfogalmazva komenzálhatja valami a kinézetet?. Most elsősorban nem a "igen sok pénz" válaszokra várok.

2012. okt. 16. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó a stílusa, határozott és kedves.
2012. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ki szerint közepes?
2012. okt. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jonah Falcon. Keress rá, nagyot döbbensz ;)
2012. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mint a lányoknál a fiúknál is van mérce hogy ki hogy néz ki... Körülbelül mennyivel kell hogy jobb legyen a stílusa és a személyisége?
2012. okt. 16. 20:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán alulértékeled magadat!

Magadra azt mondod, hogy közepesen nézel ki, de én meg lehet, hogy azt gondolnám, hogy wao és olvadoznék.


Az, hogy kinek mi a közepesen jóképű, szubjektív dolog.


Nem, nem a kinézet a fontos. Nem elhanyagolható persze, de az csak huszadrangú kérdés.

2012. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aha csak azért mondom mert ez fiúknál inkább jobban számít. Nálunk nem elhanyagolható hogy egy lány hogy néz ki és sajnos talán túlsullyban is van. Képesek vagyunk megbocsátani sok hibát csak azért mert "jól néz ki" szomorú de így van. Ez csak fiúknál van?
2012. okt. 16. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Ergó, ha a lánynak a belső tulajdonságai nem felelnek meg de a szemedben megüti a mércét külsőleg, akkor nincs gond.


Ezzel én nem értek egyet, de nem is kell. Te tudod.

2012. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen mércéről beszélsz? Amúgy igen, kompenzálhatja a kinézetet valami, márpedig az intelligencia. Nem tudom, nekem mindig jobban bejöttek a jó tanuló osztálytársaim akiket a szabadidejükben is érdekes dolgok foglalkoztattak és máshogy gondolkodtak mint a többiek, és most is előbb nézem meg ki milyen szakon tanul/mit dolgozik (nem a pénz miatt, csak hogy mennyire értenénk meg egymást - egy bölcsész vagy művész (festő, zenész, akármi) mellett halálra unnám magamat valószínűleg, mint ahogy egy postás, szakács és hasonlók mellett is), mint hogy hogy néz ki...
2012. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ne értsetek félre, egy bölcsész vagy festő is lehet okos, nem arra céloztam, hogy ők butábbak, csak szerintem az nem túl előnyös egy kapcsolatban, ha egyáltalán nem érdekel mivel foglalkozik a másik, sőt, untat... Mert akkor miről beszélgetnénk? Szóval egész pontosan, az intelligencia és a közös érdeklődési kör ezerszer fontosabb mint a külső.
2012. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy közepesen jó pasi is jó pasivá válik ha jó az illata.Szerintem egy jó,határozott,de nem pacsuli illatú parfüm,meg normális ruházat sokat dob(na)minden srácon...ahogy csajokon is.És persze,beindíthat,mert alapból mindenkinek más a jó pasi.Ha a külsője megfog,belső tulajdonságai nagy része elhanyagolható...nagyon ritkán ha a belsője fog meg(amihez idő kell,mert az nem látszik)akkor a külső hiányosságai is elhanyagolhatóak.Összegezve eg ypasit nem az tesz jó pasivá ha gazdag,jó kocsija van meg szép háza,hanem ha van határozott fellépése,modernebb ruházata(bármilyen stílusban)van egyénisége(meg tud szólalni értelmesen,nem trágár és alpári) és jó parfümöt használ.A többi csak ráadás.
2012. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!