Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mitől lesz másabb a suli...

Mitől lesz másabb a suli pecúravató után?

Figyelt kérdés

Nekünk jövőhéten lesz. Jóhogy nem félévre rakták amúgy.. :D


Évejelén azt mondták a tanárok, hogy mindenki máshogy fog hozzánk viszonyulni. De miért? Mi ennek a lényege? Oké, hogy a mostani végzősök is átestek rajta meg előttünk sokan de nem látom értelmét. A diákok közül akik eddig cseszegettek minket ezután is fognak. Meg gondolom a tanárok is ugyanúgy fognak velünk viselkedni mint eddig.


Szóval mitől lenne másabb? Aki nem megy, azt később szivatják meg.



2012. okt. 31. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Így van, ez alól nem lehet kibújni, mert akkor később jön a "megtorlás".


Egyébként kell az, hidd el, fontos a közösségbe való tartozás érzésének fejlesztéséhez. Már idén is hallottam párról, és elég jól sikerültek, némelyik túlzottan is :D

Egyik gimiből olyat hallottam, hogy 2 bevállalós srác sztiptízelt (de úgy rendesen) Britney Crazy-jére :)


Hát aztán ez suli kérdése, van ahol nem sokat foglalkoznak vele, de van ahol, nagyon komolyan veszik. Milyen suli a tietek?

2012. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát kibújni nem akarok alóla, később biztos röhögni fogunk rajta de tényleg nem tudom mi értelme van. Főleg így novemberre tenni... :D

Nem hinném, hogy több haverom lenne tőle. Majdcsak röhög egy jót pár napig, hétig, hónapig aztán mindenki elfelejti. Ez egy szakképző iskola ahol a diákok állítólag szeretik egymást.

2012. okt. 31. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!