Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az emberek miért nem tudnak a...

Az emberek miért nem tudnak a bevásárlókocsival úgy közlekedni, hogy más is elférjen? Ha odébb kell állni, még nekik áll feljebb.

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt tapasztalom. Tök mindegy, hogy vidék vagy város... Hogy hipermarket vagy csak egy kisebb diszkont...


Valahová "leparkolnak" a kocsival a sor közepére, bámészkodnak, direkt nem akarják észrevenni, hogy más is jönne-menne...


Ha szólsz, hogy kicsit tolja odébb, az is baj, ha magad tolod odébb, akkor is végig van sértve...


Ha én meg tudom tenni, hogy úgy vásárolok, hogy ne akadályozzak senkit, akkor más miért nem?



2012. okt. 31. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az a helyzet, hogy sokaknak igényük sincs a normális közlekedésre. Beszélnek az európai normákról és egyebekről, de balkáni módon viselkednek.


A kérdés érvényes a (tömeg)közlekedésre is.

2012. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Bambák az emberek, ha megfigyeled a kora délelőtti órákban aktívabbak, mint délután és estefelé

Ez mind a munka miatti figyelmetlenség

20/F

2012. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Külföldön élek, ott az a természetes, hogy ha valaki megáll nézelödni, akkor a kocsit oldalt állitja le úgy, hogy ne lógjon ki, és ne akadályozza a többi vásárlót. Ha netán valaki éppen ott akarna valamit, ahol a kocsi áll, UDVARIASAN szól, hogy arréb tólhatja-e, a kocsi tulajdonisa meg ELNÉZÉST kér, hogy nem figyelt, és akadályozta a másikat.

Veszekedés nincs, mindenki figyelmes.


Ennyi a különbség MO és Nyugat közt...

2012. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
mindenki bamba. szerintem rólad is gondolták már nem egyszer, hogy direkt az útba állsz, még ha nem is szándékosan...
2012. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Oké, bambák... Én is tudok bámészkodni, bambulni... De ha valahol megállok, akkor félretolom a kocsit, és úgy bambulok...

Nem értem miért nem magától értetődő, hogy oldalt legyen az a kocsi, és ne a sor közepén.

2012. okt. 31. 18:10
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Agyacskájukban NINCS erre funkció:)

Szoc-komm maradvány 15%-os proli,illetve pulyái című műsor.

2012. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a Balkánon :( Úgy veszem észre, nem csak bevásárlókocsival ilyenek az emberek, hanem anélkül is. Némelyek abban a hitben élnek, hogy övék az egész bolt, vagy épp az egész járda, mindenki más takarodjon onnan. Hogy ilyenkor mi játszódik le a beszűkült kis tudatukban, azt nem tudom. Nem hiszem, hogy ez egyhamar javulni fog.
2012. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már így, többször is szólni kell érte. Mire végre meghallják.

Ennél még az tud jobban felhúzni, mikor a gyereket a kedves szülő beleállítja-ülteti a kocsiba, mikor ott van a gyerekülés! / Kiskoromban anyám és nagyanyám mindig oda ültetett /. A piszkos cipőjükkel, oda, ahova élelmiszert teszünk! Nem értem ,a biztonságikat, miért nem szólnak érte?

2012. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Pietrosol ***** válasza:
66%

Szia!


Már rég körforgalmakat kellett volna építeni a bevásárlóközpontokba!A csemegepult és pékárú osztályokhoz feltétlen kell a forgalomirányító rendőr!A bámészkodók parkolási lehetőségei is korlátozottak,vérlázító!Egyébként se duda,se index a kocsikon!Ne csodálkozz!

2012. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pietrosol: ez jópofa, fel is pontoztalak!:-)
2012. okt. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!