Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki manapság Camping bicikliv...

Ciki manapság Camping biciklivel közlekedni?

Figyelt kérdés
Van "modern" biciklim is, de valahogy kedvet kaptam ahhoz, hogy a jó öreg bicajt valami vidám színre átfessem, és azzal járkáljak ide-oda; tehát nem különcségből tenném, hogy mindenki rám figyeljen, épp azt nem akarom ,hogy nagyon megbámuljanak.
2010. aug. 8. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem ha rendes állapotban van, ha utánanézel manapság hasonló összehajtható kis bicikliket horribilis drágán adják
2010. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a vidám szín éppenséggel lehet, hogy kelt majd némi feltűnést, de nyilván nem a Tour de France-on akarsz indulni, úgyhogy szerintem bátran járj vele, nem ciki. Ha mondjuk országútra vagy hegyi túrára mennél vele, ott is elsősorban az lenne vele a baj, hogy nem praktikus. Ez a "ciki" címke amúgy is túl gyakran és túl hamar kerül elő az emberek fejéből, ha úgy cselekszel, ahogy a kedved és a szíved diktálja, azzal is hozzátetted a magadét ahhoz, hogy a társadalom fogékonyabb legyen az egyedi választásokra, ötletekre.
2010. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos környékeken sajnos az! A II. kerületben, Hidegkúton nőttem fel. A bicajom megadta magát, és egy barátnőm kölcsön adta az ő Campingjét. Hát, úgy néztek rám az utcán, mintha nem is tudom mivel közlekedtem volna. És ez már legalább 15 éve volt. Szomorú!
2010. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én megnézem a camping bringás bácsikat, és azt gondolom, hogy mit meg nem adnék egy olyan bringáért. Én egyszerűen imádom őket. 13/L
2010. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem menő,főleg h valami jó kis színűre festenéd nekem bejönne :)
2010. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!