Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok a fiúk, akik nem hordanak...

Azok a fiúk, akik nem hordanak táskát, mibe teszik a dolgaikat?

Figyelt kérdés
Nőknél ugye adott a dolog, mert ott a retiküljük. De a legtöbb srácnál nincs semmilyen táska. Nálam mindig vannak személyes okmányok, kulcsok, zsebkendő, kéztörlő kendő, napszemüveg, Tic-Tac, rágó, pénztárca, 2 mobiltelefon. Ezeket mind mégsem hordhatom a zsebeimben.

2012. nov. 2. 21:33
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
A férfiak általában csak annyi mindent hordanak magukkal, amik elférnek a zsebeikben.
2012. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
mobilom, pénztárca, kulcs mind elférnek a zsebemben.
2012. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek simán elférnek a zsebeimben.

Ha tényleg viszek valamit, akkor táskában viszem, de ennyi tárgy miatt nem viszek magammal.

19/f

2012. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én mindent a zsebemben tartok. Pénztárca, kulcsok, okmányok, mobiltelefon. Meg néha egy csomag rágó vagy valami. Ezekkel én jól elvagyok, főleg ha csak a környékre megyek valamerre. De volt olyan is amikor messzebbre mentem el akkor sem vittem magammal táskát csak egy 2 literes ásványvizes flaskát cipeltem a kezemben.
2012. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem ennyi minden egyszerűen nem fér el a zsebeimben. Általában autóval járok, így a kocsikulcs és a forgalmi is mindig nálam van. Amúgy jelenleg Fila oldaltáskát hordok, amit annak idején a pontokért lehetett kapni a Tescoban.
2012. nov. 2. 21:43
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, azok a férfiak, akik nem hordanak táskát, nadrágot még azok is. Nekünk valahogy minden elfér a zsebünkben. Én amúgy is jobban szeretem azokat a gatyákat, amik nincsenek híján tágas zsebeknek. Most pedig így ősz végén, tél elején jön hozzá a kabát is, még több extra rakodóterülettel.


Legvégső esetben ott a taktikai mellény.

Na jó, az már nekünk is túlzás volna. :D

2012. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Általában egy Converse oldaltáskát hordok hogyha annyi a cucc.


Általában farmer nadrágot viselek és olyan felsőt amibe még férnek dolgok.

2012. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én egy vállalkozó vagyok.

Az irodám a táskámban van 8-9 kiló.

Estére elég fárasztó.

2012. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kulcs és tárca, benne az iratokkal, egyik zseb. Mobil a másikban. Más nem kell. Ha több cuccot kell vinni, akkor egy hátizsák.
2012. nov. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Olyan nadrágot hordanak, aminek jó nagy zsebei vannak.

Kicsit irigylem, mert a nőknek nem nagyon gyártanak ilyen nadrágokat, mindnek kicsi a zsebe, vagy egyáltalán nincs zsebe. Pedig kevés cuccot viszek, telefon, pénztárca, cigaretta, kulcs, esetleg zsebkendő, de azt se mindig. Mégis mindig táskáznom kell. :(

2012. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!