Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azok a fiúk, akik nem hordanak...

Azok a fiúk, akik nem hordanak táskát, mibe teszik a dolgaikat?

Figyelt kérdés
Nőknél ugye adott a dolog, mert ott a retiküljük. De a legtöbb srácnál nincs semmilyen táska. Nálam mindig vannak személyes okmányok, kulcsok, zsebkendő, kéztörlő kendő, napszemüveg, Tic-Tac, rágó, pénztárca, 2 mobiltelefon. Ezeket mind mégsem hordhatom a zsebeimben.

2012. nov. 2. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Megfigyeléseim szerint a fiúk többsége igenis a zsebeiben lakik, ha nagy ritkán van náluk táska, akkor kaját tartanak benne. :) Hihetetlen, miket el tudnak nyelni a nadrág- és kabátzsebeitek, irigylem a kapacitást.
2012. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

zsebben

ha ennyi sz*rt akarsz hordani, akkor oldalzsebes nadrágot vegyél, aminek a szárán is van zseb, abba beleférnek a kincseid

2012. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Autóstáska :D


De ahhoz kb 40 évesnek kell lenned mert elég "ódivatú" már egy fiatalhoz képest :)


[link]

2012. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Inkább 50. Lassan 40 leszek és nincs az a pénz amiért autóstáskát hordanék.
2012. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor viszek táskát ha veszek valamit és nem akarom a kezemben cipelni.

A telefon, pénztárca általában nálam van. Kulcs nem mert mindig van valaki otthon, max kocsikulcs vagy motorkulcs.

Ezek elférnek zsebben.


Haverom övtáskát hord magával. Beállítja jó bőre és felteszi a vállára.

2012. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen-igen, nekünk kicsik a zsebeink, én sokszor a kezemet sem tudom belerakni, a férfitársaimnak meg kétszer belefér a kezük a zsebükbe.
2012. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Minden olyan cucc elfér a zsbekben, ami a reggeli kimozduláshoz kell, estére meg otthon vagyok. Ha több napra megyek el otthonról, akkor viszek táskát magammal, vagy ha valami extra cuccot cipelek, vagy kaja, vagy vásárlás.


Most, hogy kabátot kell hordani, van rajtam kb. 9 zseb. Csak elfér benne minden apróság, kulcsok telefon, iratok, napszemüveg, kesztyű, p.zsebkendő és még zsebre is tudom tenni magam. :)))


Autóstáskát meg én sem hordanék, 20on évesen is rüheltem.

2012. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!