Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki este le akar lépni...

Ha valaki este le akar lépni chatról beszélgetés után, milyen dolog fenntartani, hogy ne menjen?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen kilépek és kész, köszönés és kikapcs. Nem érdekel engem, hogy milyen mondanivalója van még, majd máskor közli.
2012. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hülye dolog, én utálom.

Ilyen emberektől már 10-15 perccel a tervezett lépési időmnél korábban elkezdek búcsúzkodni. Persze sokszor még így is muszáj belefojtanom a szót. Igazából nem érdekel, megmondtam, hogy megyek, aztán kapott még negyed órát, szóval így járt, majd elmondja pár nappal később, ha újra fent leszek. :)

Az viszont megint más dolog, hogy lelkileg padlón van, és szeretne beszélgetni. Olyankor maradok még, de max. fél-3/4 órát, majd felajánlom, hogy majd másnap találkozunk délután és megbeszéljük, úgy úgyis jobb.

20l

2012. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!