Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illetlenség bikinifelsőben és...

Illetlenség bikinifelsőben és rövidnadrágban biciklizni? Mit gondoltok arról, aki közúton bikinifelsőben biciklizik?

Figyelt kérdés

Imádok biciklizni, de mostanában rettentő meleg van. Így amikor nem faluban biciklizek, akkor le szoktam venni a pólómat, és csak bikinifelsőben szoktam biciklizni. De ha jön autós vagy biciklis szembe, akkor azt olyan cikinek érzem. Én ellenkező esetben nem gondolnék semmi rosszat, mert hát meleg van. De nem tudom, hogy mások hogyan gondolkodnak. Most azt csináltam már az utóbbi időben, hogy inkább földutakon bicikliztem, mert ott a kutya se lát, de jobb azért az aszfaltos út, főleg esős éjszaka után.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 16. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Közúton, nem lakott területen nem gáz. Viszont ha szégyellős vagy, akkor ne csináld, annyit nem ér! Sőt, talán egészségesebb is felvenni egy pólót, nehogy leégj.
2009. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Legfeljebb megnéznek h milyen vagy felül.Ha ez nem zavar ne törődj vele.
2009. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Leégéstől nem tartok, mert bekenem magam naptejjel, mielőtt elmegyek. Szégyellős sem vagyok, strandon is látnak ennyit, csak nem tudom, hogy másik mit gondolnak erről, és nem akarom azt, hogy hülyének nézzenek.

2009. aug. 16. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem illetlenség
2009. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én furcsának vélném, de ha a szembejövő idegen autós véleménye nem érdekel, akkor csináld. Inkább valami női aklétát vennék a helyedben, vagy top-ot.

Ezt pedig olvasd el(ha nem is értesz vele egyet, nem árt tudni róla hogy ilyen is van):

[link]

2009. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem szégyellős, hanem szégyenlős -.-

de amúgy szerintem sem gáz,nyugodtan.

2009. aug. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah bocsi,férjem most mondta,hogy a szégyellős az ilyen régies,népies változata a szégyenlősnek.
2009. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 21. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!