Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek milyen szokásaitok vannak?

Nektek milyen szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés

Nekm van egy olyan hülye szokásom hogy ha várok, unatkozok, gondolkozok vagy órán felelek mindig felhúzom a pólómat és a köldökömbe turkálok. Sokszor kiröhögnek miatta de én szeretem csinálni :D vagy a szemöldökömet húzgálom, piszkálom a nyelvemmel a számat vagy a fogaimat. Nektek milyenek vannak?

18F


2012. nov. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

-Ha ideges vagyok, a mutató és a középső ujjammal dobolok a kulcscsontomon.

- elemeire szedem az ételeket. Pl. egy tányér gulyáslevest úgy eszek meg hogy először lekanalazom a levét, majd kieszem az összes húst, majd a répa következik...stb. Minden ételnek megvan a megszokott sorrendje.

A túl babrálós ételeket nem eszem meg, nem éri meg az erőfeszítést. Az egyszerű ételeket szeretem.

- csak a megszokott kis üzletekben vásárolok, és csak a megszokott termékeket. Ha nincs, akkor nem kell semmi.

- ha itthon vagy jó ismikkel vagyok, akkor kézzel eszem. (kivéve amit kanalazni kell), munkába olyan ételt viszek amit lehet kézzel enni, és elemeire szedni malackodás nélkül. Étterembe ritkán járok, csak illemből, ha meghívnak.

- csak akkor eszem, ha korog a gyomrom. Amúgy nem merek, hátha rosszul leszek.


Nekem inkább az evéshez kapcsolódnak a furcsaságaim.

2012. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-állandóan van nállam egy kabát amit nem hordok,csak úgy viszem magammal egész nap.
2012. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ellenőrzöm sokszor hogy a zsebembe van e a pénz, nem esett e ki véletlenül. Ugyan ezt csinálom a telefonnal is.
2012. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ha unatkozok, akkor a lábujjaimat ropogtatom. :D Ez olyan fura, de ösztönös, nem tudom mért, csak olyan jó.
2013. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!