Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illene valami ajándékot adnom...

Illene valami ajándékot adnom neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel együtt járunk egy tanfolyamra fél éve, heti egyszer. Mivel elég közel lakunk egymáshoz, így általában mindig elvitt illetve hozott kocsival.

Vasárnap lesz vége a tanfolyamnak. Illene adnom neki valamit? Vagy esetleg adjak pénzt a benzinbe?

20/L


2012. dec. 18. 19:01
 1/3 anonim válasza:
Pénzt szerintem ne, ha idáig sem. Esetleg egy kisebb ajándékot adhatsz neki, és ha megkérdezi, hogy miért, akkor tudod mondani neki, hogy mert vitt téged, illetve foghatod a karácsonyra is. Így hamarabb fogadja el. Ez szerintem kedves gesztus.
2012. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel közel laktok ezért neki annyira nem megterhelő, meg nem is valami szép dolog kifizetni a benzint, ha udvariasságból visz el (nem teher neki, hát oda megy ő is és közel laktok). Úgy tűnhet mintha tehernek éreznéd és szeretnéd, és ezért szeretnéd egyenlíteni a számlát.


Egy tábla csoki vagy valami kis apróság (nem túl drága, nagy kaliberű dolog), hogy azért lássa, hogy értékeled a kedvességét.

2012. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy tábla csoki, vagy valami jelzésszerű ajándék elég :)
2012. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!