Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan meleg vagy forro...

Van olyan meleg vagy forro ital, ami nem savanyu vagy edes?

Figyelt kérdés

Reggeli, esti ital helyett szeretnek valami atmelegitöt, ami megis nem nyomja fel a gyomorsavat. Kave, cukrozott-citromos tea tul savanyu. Izesitetlen tea nem izlik. C vitamin italpor savanyu. Az edeset (kakao...stb) egyaltalan nem kivanom, tejtermekekre allergia.

Ötletek?



2012. dec. 23. 10:52
 1/5 A kérdező kommentje:
A keserü izt pl szeretem.
2012. dec. 23. 10:54
 2/5 anonim válasza:
Ilyen utal nem nagyon van :D igyál levest! Vagy még a paraicsomlé van, dobozban adják, az sós,anyukám odáig van érte, én utálom
2012. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen teát nem szeretsz?


Zöld teát, fekete teát, jázminos fehér teát próbáltad már? Rooibos teát? Vaníliás rooibos nagyon finom, illetve különböző gyümölcsös, fahéjas teakülönlegességek vannak.

Főzhetsz teát gyömbérből is, mint gyógynövény nagyon jól átmelegít.

2012. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
A teák ízesítetlenül rendkívül finomak. Szerintem csak az az egyetlen járható út számodra.
2012. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm...
2012. dec. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!