Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen megítlélésben részelsül...

Milyen megítlélésben részelsülnek a 14 év alatti gyermekanyák? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
c-kategória
2009. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
a társadalmat emberek, többnyire tájékozatlan, hülye, és rosszindulatú emberek alkotják. szerintem ne az ő megítélésük befolyásoljon. bármiben is. :)
2009. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Nehogy már azok az egészséges gondolkodású emberek legyenek a h.lyék meg a hibásak, akiknek szemet szúr a gyerekek nemi élete meg terhessége! Hol marad az erkölcs meg a gyerekkor? Lassan ez is kötelező lesz, mint a b.ziság?
2009. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

"a társadalmat emberek, többnyire tájékozatlan, hülye, és rosszindulatú emberek alkotják."


Aha, mellesleg a pedofília is tök jó dolog, csak a társadalmat alkotó hülye és buta emberek ítélik el, mi?

A társadalom hülyéje az te vagy, nem mások...gyökér

2009. szept. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyáltalán nem normális, ha egy 13-14 éves nemi életet él, sőt ebből gyereket is szül, a társadalom ezeket a lányokat és többnyire a családjukat is elítéli...


Ha egy 13-14 éves lány pasizik, azért a szülők is felelősek : miért nem törődnek a gyerekükkel?!...

Óriási felelőtlenség egy gyereknek gyereket szülni, annak az ártatlan kicsinek is megpecsételik ezzel a sorsát : nem fognak vele törődni, hányódni fog a nagymamák közt, vagy állami gondozásban...

2009. szept. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

nem tudom, milyen válaszra számítottál... mondjuk, igaz, manapság, a melegfelvonulások idejében azt kell tolerálni, ami természetellenes...de ez nem jelenti azt, hogy az emberek ezt is teszik

szerintem a legtermészetesebb viselkedés a megvetés és a felháborodás a gyermekanyákkal szemben...az én közvetlen környezetemben két lányanya van, mindketten 16 évesen szültek...én még ezt is borzalmasnak találom... egy gyereknek gyereket? még néha én is a szüleim támogatására szorulok, pedig én már 20 éves vagyok...bele sem gondolok olyanba, hogy gyereket szüljek addig, amíg nem tudom saját magam eltartani

a másik dolog, hogy egy 17-18 év alatti lánynak ki sincsen még fejlődve rendesen a szervezete... nemhogy szülnie, de még szexelnie sem kéne...igaza van az egyik előttem szólónak...egy ilyenfől főleg a szülők tehetnek (mert ugye hogy a fenébe tudna még felnőtt fejjel gondolkodni egy kiskorú?) ... az ilyen szülőkkel jól elbeszélgetnék... nekik sem kellett volna gyerek, ha nem tudják normálisan nevelni

2009. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ja, mellesleg 14 alatt még a szex is büntetendő, nemhogy a szülés
2009. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
14 alatt büntetendő a szülés... ez jóóó :DD
2009. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
miért nem? 14 alattival közösülni sem lehet törvény szerint
2009. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, a szex büntetendő, de nem a 14 év alattit büntetik, szóval a szülés sosasem büntetendő. Egy 14 év lattit nem lehet leítélni mivel érte még teljes mértékben a szülei felelősek.
2009. szept. 10. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!