Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ugyanez a duma megy a...

Miért ugyanez a duma megy a külvárosban, főleg panel lakótelepen élőknél? Tovább

Figyelt kérdés

Megfigyeltem,hogy szinte mindegyik ott élő ember ezt mondja:

Én nem a háta mögött,hanem a szemibe megmondom a bajomat,a f@szomba...

És ilyenkor általában rágyújt az illető,és már szisszen is a ser...



2013. jan. 1. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert prolik azért. És ez nem "külváros" hanem mindenhol megtalálható...
2013. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert mind nagy gettovagánynak érzi magát, két rap szám közt, de ettől ez még nem lesz igaz, csak kamaszos menőzés..bevárosban is van ilyen bőven.
2013. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én panelban lakom, de nem ez a dumám. Laktam már nem panelban is, ott is voltak barmok. Külvárosban is, belvárosban is. Nem mindenki tahó akit nem vet fel a pénz, és vannak szép számmal tahók a pénzesek között is. Utóbbiak között sok a sznob is, ha érted mire gondolok. Akikről te beszélsz valószínűleg már sokadik generációs tahók, ki tudja eredetileg honnan származnak. Tény, hogy kevés lakótelepi gyereknek volt francia nevelőnője, hát biztos ez az ok:)
2013. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én panel lakótelepen élek és nemigen hallottam még ezt a dumát.

Ez csak egy újabb beskatulyázása a lakótelepen élőknek. Primitív emberek mindenhol vannak, még falun is, körül lehet nézni.

2013. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mustafa33 ***** válasza:
100%
Kérdező, te mért nem tőlük kérdezed, miért nem nekik mondod a szemükbe? Azért mert te nem vagy lakótelepi?
2013. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!