Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Régebben a háta mögött kicikiz...

Régebben a háta mögött kicikiztem egy lányt az osztályunkból. Azóta megbántam, és rájöttem, hogy sok közös van bennünk. Szerintetek pofátlanság lenne vele barátkozni?

Figyelt kérdés
Amikor iskolát váltottam, még nem ismertem őt és a kövérsége miatt sajnos kibeszéltem őt a háta mögött :(( Rájöttem, hogy nagy hiba volt, mert egy betegségből fakad a kövérsége. Azóta tényleg megbántam, és most furdal a lelkiismeret, mert rájöttem, hogy nagyon kedves és sok a közös témánk. (Persze még mindig vannak hibái) Ő nem tud róla hogy régen (3 éve) kibeszéltem. Mostanában sokat beszélgetünk, és a barátomnak tekintem. Közös programot is szerveztünk :) Szóval szerintetek nagyon ronda és erkölcstelen dolog, ha most barátkozok vele, mintha mi sem történt volna?

2013. jan. 7. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem,szerintem nem ronda dolog hogy most barátkozol vele.Az viszont ronda dolog volt amit tettél,de erre rájöttél.

Szerintem nagyon fájhatott neki ahogy viselkedtél,még ha a háta mögött is,szerintem tisztában volt vele hogy mit csinálsz.


Ami viszont becsülendő,az az hogy rájöttél hogy csúnyán viselkedtél.Most mondhatni kompenzálod azzal hogy barátodnak tekinted és nem piszkálod.


Örülök hogy tanultál a viselkedésedből.

2013. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hibáztál, beismerted, tanultál belőle. Ilyen egyszerű. Vele beszéltél erről? Ha furdal a lelkiismeret, mond el neki, és azt is, hogy mennyire megbántad, mert most, hogy megismerted rájöttél, tévedtél, és sajnálod, szeretnéd továbbra is a barátodnak tudni.
2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

az csak jó dolog, ha most barátkozol vele...viszont bárkiröl is legyen szo...amig nem ismered az illetöt, addig ne fikázd..kivülröl a dolgok mindig mashogy tünnek...

azt javaslom ha most igazan a baratodnak tekinted...valld be neki a dolgot...hogy megbantad...stb.

mar regen törtent a dolog...biztos nem fogja felkapni a vizet es csak ertekelni fogja az öszinteseget...

enis öszinte vagyok a barataimmal es ugyanezt kapom vissza, amit ertekelek is...az öszinteseg minden kapcsolat alapja es apolja is a kapcsolatot :)

2013. jan. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarom elmondani neki, annyira azért nem vagyunk jó barátok, és rögtön elmondaná mindenkinek.
2013. jan. 9. 20:16
 5/5 anonim válasza:
100%
Először sokat beszélj vele,aztán meg sokszor mehetnétek közös programokat csinálni.Jóvá lehet tenni!
2013. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!