Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bennem van a hiba, ha nem...

Bennem van a hiba, ha nem bírok másokkal közösen zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most jöttem haza egy helyről (a tervezettnél korábban), ahol olyan volt a tusoló, hogy 4 db egy helyiségben, szemben a hatalmas tükrökkel, és semmi nem volt, se zuhanytálca, se ajtó, se függöny, de még csak egy rúd sem, amire esetleg egy törülközőt fel lehetett volna tenni, hogy mégse lássanak mindent...

Már sok helyen voltam táborban, nyaralni, sátorozni, de ha közös is volt a fürdő, mindig minimum függöny volt! Ez csak nekem durva? Nem bírom, ha mások látnak meztelenül, nekem a fürdés egy intim dolog.


2009. aug. 28. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, én sem szeretek sok más csaj előtt nudizni, mert kicsit szégyellős vagyok. Táborban szerintem 1 alap dolog lenne, hogy ha már a házakban nincs 1 kis közös fürdő, akkor legalább egy függöny legyen vagy valahogy ne egymás szájában kelljen állni. Engem is zavarna :S
2009. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy igen, benned van a hiba. Nyílván más is van így ezzel, de nem normális viselkedés. De ez attól függ, kit mi ért kiskorában.
2009. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
nálunk a suliba sincs a zuhanyzókon függöny szembe tükrök stb. ..de engem nem érdekel mert mit csodálkozzanak, a többieknek is ugyanaz van ottlenn
2009. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Engem nem zavar az ilyesmi, uszodában is közös a zuhanyzó, de megértem azt, akit igen; én alapból sem vagyok szégyenlős.
2009. aug. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem csodálkozás kérdése, hanem egyszerűen nem akarom, hogy mások lássanak meztelenül, különösen ha fürdök... Szerintem ennek magánügynek kellene hogy legyen, ennyit mindenki megérdemelhetne. És nem, nem zaklattak kiskoromban, vagy semmi extra élmény nem ért.
2009. aug. 28. 14:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged zavar, akkor vagy egyszerűen ne zuhanyozz közös fürdőkben, vagy fürödj akkor, amikor kevesen vannak, pl. napközben. A többség általában reggel, vagy este fürdik ilyen helyeken.
2009. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, itt is így oldottam meg, hogy sokkal korábban keltem, mint a többiek, és akkor tusoltam (mert napközben programok voltak).

Csak kíváncsi voltam, másokat is zavar-e ez, de úgy látszik, velem nem stimmel valami. :D


Köszi a válaszokat! Esetleg jöhetnek még vélemények.

2009. aug. 28. 14:17
 8/14 anonim válasza:
100%
Velem is ez van. Utálom az ilyen közös fürdőket, de még azt is amikor a strandon nem kabinos az öltöző, hanem egyben van az egész. Olyankor inkább már előre felveszem itthon a fürdőrucit, kifelé meg van, h a WC-ben öltözök vissza, ha sokan vannak. De nekem vannak még ismerőseim, akik szintén így vannak ezzel, szal nyugi nem vagy egyedül és sztem nem is bennünk van a hiba (remélem legalábbis:D)
2009. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden stimmel veled is hidd el ! Szóvá tehetted volna a táborban , hogy ez neked így nem jó . Mi ilyen helyeken úgy oldottuk meg a problémánkat , hogy többen összeálltunk és egyesével zuhanyoztunk , addig a másik (vagy többen ) kinnt várakoztak és "vigyáztak" a nyugalmunkra .
2009. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi kollégiumok is ilyenek többségben, ahol szintenként van a fürdő. Persze jobb lenne a külön kabin meg a luxus is, de hát itt nem lehet megoldani, hogy csak egy ember fürödjön egyszerre..


Mondjuk törölközőt nálunk fel lehetett rakni, de én nem vagyok annyira szégyenlős..

2009. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!