Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az csak a véletlen műve hogy...

Az csak a véletlen műve hogy akkor égetem be magam legjobban, ha ott vannak mások?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet mindenkivel így van, még nem kérdeztem senkit efelöl, de én akkor esek pofára, csúszok el, ejtek le, töröm ki, teszem tönkre, rontom el a dolgokat, ha ott vannak a haverjaim,, vagy minimum 1-2 ismerős, ember, és pont engem néz, pont látja...

Bezzeg amikor sehol senki a láthatáron, elsőre mindent megcsinálok, hibátlanul, meg minden...

Nem leszek stresszes, hogy "jajj, elrontom, és meglátja," csak így jön ki mindig...


Ez mindenkivel így megy?



2013. jan. 11. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Aki görcsöl rajta, hogy "jaj elrontom", akkor az el is rontja... :) Ha fesztelenül, szabadon mozogsz, minden rendben lesz.

Ez velem is így van gyakran. De nálam csak akkor, ha pl. olyanról kell előadnom amit nagyon nem szeretek, de ha számomra érdekes teljesen közvetlenül mesélek róla.

A te eseted szerintem az, hogy görcsölsz. Ha ezt leküzdöd, már nem lesz baj. De ez jellemtől is függ, mondjuk, aki jó beszédkészséggel bír,az könnyen mondd beszédet stb. Szerintem ezeket lehet fejleszteni. :)

2013. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!