Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mennyire bunkóság,...

Szerintetek mennyire bunkóság, ha utcán sétálok, jön valaki szemből, de nem akarom hogy mellettem menjen el, ezért átmegyek az út másik oldalán lévő járdára?

Figyelt kérdés
Néha van ilyen, amikor ezt csinálom, de nem bunkóság tőlem? Azért csinálom mert az arcomon van valami születési rendellenesség amit nagyon szeretnek az emberek megbámulni, és eléggé zavar ha bámulnak.
2013. jan. 12. 12:50
 1/6 Joshy Ca$h ***** válasza:
Szerintem az a bunkóság ha megbámulnak!
2013. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, rosszabb napjaimban bokától-tokáig pikkelysömörös vagyok. Nyáron ezért nem fogok beöltözni mások kedvééért. Kapják be! Menj csak nyugodtan velük szemben, ne érdekeljen más, te erről nem tehetsz!!!

Ha megbámulnak bunkón, és/vagy beszólnak, az az ő szegénységi bizonyítványuk!

2013. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tőled bunkóság, hanem azoktól, akik megbámulnak. Elég kellemetlen lehet ez neked. De sajnos, sok ember ilyen.

Engem is volt, hogy megbámultak, megjegyzést tettek vagy röhögtek, pedig különösebb extra nincs rajtam, hacsak az nem, hogy nem vagyok egy cicababa, de tök mindegy, egyeseknek ez is elég. El tudom képzelni, hogy akkor azok, akik valami kisebb-nagyobb testi fogyatékkal élnek, miket kaphatnak az ilyen emberektől.

2013. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek emiatt ne szégyenkezz,és ne foglalkozz azzal ha megbámulnak.

Az emberek megbámulják a csúnyát,szépet, rongyosat,érdekeset,mindenkit.Engem is mindenki állandóan bámul,mert mindig teljesen feketében járok.Nem tudják ezt hova tenni,kíváncsiak,vagy abnormálisnak tartják.


A rendellenességed miatt pedig ne feszengj,emiatt nem kell ugrálnod egyik oldalról a másikra.


Az iskolámban pedig van egy tolókocsis fiú, őt is mindenki nézi,mert kilóg,viszont kedvesen állnak hozzá az emberek,sok barátja van.

2013. jan. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem azért szoktak megbámulni, mert mosolygok az utcán.
2013. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balois válasza:
szokd meg, hogy nem mész át a túloldalra. nehogy'már arra kelljen berendezkedned, hogy cikk-cakkban mész össze vissza, mert 20mp múlva ott jön valaki. ne törődj velük. mondjuk mindenki könnyen oszt tanácsokat - velem együtt - aki nincs ebben a helyzetben. gondolom néha nagyon eleged van.
2013. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!