Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkóság ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság ha valaki elhív és a másik fél nem jön el?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt randira , de azt mondta , hogy nem érez úgy irántam , ezért nem akar velem jönni . Ez bunkóságnak számít ? Mit csináljak ?
2010. jan. 21. 15:04
 1/8 anonim válasza:

Ez még nem bunkóság, az már igen, ha belemegy a találkába, de mégsem jelenik meg valami béna kifogás okán. (Személyes kedvencem, az volt, hogy tegnap este elrontottam a gyomromat jegeskávéval)

A kiszemelted őszintesége értékelhető, de sokat nem érsz vele, keress mást.

2010. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem bunkóság, korrekt volt a csaj, nem húzta az agyad. Bár mindegyik ilyen egyértelmű lenne!

16/F

2010. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen rendes volt , csak rosszul esett h nem személyesen hanem msn-en mondta el ...:S Köszönöm a válaszokat ! És bár mindegyik ilyen lenne ...:):P
2010. jan. 21. 15:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ez felvidít,akkor énmeg aztmondom hogy a csaj 3szor nem jött el a ranidra,pedig mindíg ott voltam.

Első azvolt,hogy állítólag megírta neten,hogy fél 4re tud csak jönni,és nem fél kettőre.

Második az volt amikor vártam,de nem jött.

3. az volt,hogy azthitte szivatom higy egyszer ő menjen el a randira és én nem,pedig vottvoltam,de ő nem.

Azóta egyszer leosztottam a csajt,azóta csak köszönünk egymásnak. :)

2010. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*ottvoltam
2010. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát , köszi :) Sok sikert neked és ne ilyen randikat :)
2010. jan. 21. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem sem bunkóság(igaz én lány vok), de azt sem értem miért zavar, hogy msn-en mondott nemet, amikor te meg msn-en hívtad meg.

Szerintem így volt korrekt a dolog: gondolj csal bele, mi értelme lenne, hogy húzza az agyad aztán meg nem értenéd miért hagy ott hirtelen.

16/L

2010. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én személyesen hívtam el , de azért jó , hogy elmondta és köszi a kommentet :)
2010. jan. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!