Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tényleg ki tudja élni magát...

Tényleg ki tudja élni magát egy ember?

Figyelt kérdés

Gyakran hallani, h jaj hát menjenek csak bulizni meg, ÉLJÉK KI magukat a fiatalok stb.

Na már most kb 13 éves korom óta járok el bulizni, ugye ahogy nőttem fel úgy egyre gyakrabban és egyre nagyobb bulikra,a mostani nyaram is úgy nézett ki h voltam Balatonsound-tól kezdve Szigeten,sátorozni,akkor alapból a Balatonon,nem tudom hányszor diszkóban,bográcsolni,szalonnát sütni,

komolyan ha akarnám se tudnám felsorolni...Pesten szerintem nincs olyan diszkó, ahol még nem voltam.

Aztán már jó pár éve ez megy, de egyszerűen nem unom hanem úgy vagyok vele h húú majd jövőhéten is jövünk, vagy Sziget esetében h jövőre is....

Ua. ez a csajokkal,jó mondjuk csaj téren azért nincs az h 13 éves korom óta minden hétvégén dugok valakivel,de nem egy csajjal voltam már együtt,kínaival,négerrel,idősebbel,mondjuk utóbbiakkal többször is mert bírom őket nagyon:D

Aztán még velük is úgy vagyok h kapásból fel tudnék sorolni vagy 100 csajt akivel szívesen megosztanám az ágyam:D

Jó tudom azt h valaki kiéli magát nem azt jelenti, h akkor soha többet nem megy bulizni meg stb,de egyszerűen nehezen tudom elképzelni h én egy hónapba max. egyszer menjek el:S

Szal erre gondoltam h van ilyen, h egyszer csak úgy dönt az ember h akkor én most "kiéltem magam" és akkor most már csak hébe-hóba megyek el?Vagy ez nem mennyiségfüggő hanem érettség?De mi lesz azzal aki soha nem ment el bulizni?Mert ugye azokat meg elég gyakran 40 évesen kapja el a hév:P


2009. aug. 29. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Érettség fűggő,most ez az időszakot éled,majd az is eljön mikor meg a gyerekednek fogsz élni.Az ember változik ki elöbb,ki késöbb.
2009. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha felnősz akkor más dolgok lesznek a fontosak. Meg persze apuci-anyuci sem fog pénzelni, hanem megtanulod, hogy milyen nehéz a pénzt megkeresni és nem fogod bulizásra elszórni.
2009. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, aki sohasem jön ki a bulizós korszakból, van, akinek nincs is ilyen korszaka. Egyénfüggő. Szerintem az a jó, ha van ilyen korszakod, mert akkor később nem fogod sajnálni, hogy nem volt (sokan, akik nem voltak bulizósak, később sokat rágódnak azon, hogy "nem volt életük", mert csak a bulizós életforma gyakorlásával lehet rájönni arra, hogy milyen tök érdektelen a bulizós életforma).
2009. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21:03nak: képzeld, én sohasem voltam bulizós, elmentem hébe- hóba diszkóba, de rájöttem, hogy nem az én stílusom. Fesztiválokra se járok, nem rúgok be minden hétvégén és nem is váltogatom a szexpartnerem naponta. Mert az nem én vagyok. És nem bántam meg, sőt örülök, hogy úgy éltem és élek, hogy megbánás nélkül gondolhatok a múltra. De ez nem azt jelenti, hogy lenézem a bulizósokat, egyszerűen csak különbözünk :D
2009. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy éld ki magad, nem úgy kell érteni, hogy megvan kész, ennyivolt, hanem hogy nagyon akarsz, elmész, voltál, és jóvolt. Nemtudom mennyire voltam érthető..
2009. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

20:55-nek

Pont ez az h már egy éve dolgozok.....

2009. aug. 30. 12:03
 7/10 A kérdező kommentje:

21:32-nek

Akkor most úgy gondolod h ha elmentél volna bulizni akkor megbánással élnél???

2009. aug. 30. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kizárt dolog, hogy ez működjön.

A jóból soha nem lehet elég.

2009. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jóból is megárt a sok.
2009. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok o.O
2010. máj. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!