Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Amerikában egy 15 éves hányadi...

Kata 2000 kérdése:

Amerikában egy 15 éves hányadikosnak számít? Ott, hogy működnek az "iskolaévek"?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2013. jan. 23. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom még gimisnek, bár ott kicsit máshogy vannak az iskola évek ott az általános iskola 6. osztálya az utolsó, aztán jön a gimi. Amennyire tudom ott 5 évesen van iskola kezdés, pontosabban még előkészítő ami az iskola és az óvoda közt van ami nálunk idehaza az 1. osztálynak felel meg.
2013. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2.os a high school ban
2013. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En az USA-ban tanulok. 15 eves vagyok es 9.-es. ^^ De amugy elmeletileg feljebb is rakhattak volna, de mivel nem jartam meg soha gimnaziumba, ezert beraktak 1.-be. :)

Amugy nem tudom mi ez az oteves dolog, mert egyik osztalytarsam is 15 eves es 9.-es.

Ha van meg kerdesed valaszolok. ^^

2013. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!