Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A pasim családtagjai közül...

A pasim családtagjai közül kinek illik puszit adni?

Figyelt kérdés

Holnap megyek el kb. másodjára a pasimhoz, aki még a szüleivel lakik. 2 éve vagyunk együtt. Az anyukájával már többször találkoztam, vele mindig puszit szoktunk adni egymásnak. A pasim apukájának és mamájának is illik puszit adni , ha átmegyek ?

Tudom, elég hülye kérdés, de sokat filózok rajta. Szerintem kellene, de férfinek, akivel életemben 2.jára találkozok, hát nem tudom..

szerintetek?


2013. jan. 26. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ők kezdeményezik, szerintem csak akkor. Mégis csak te mész a házba vendégként, ne rohand le őket, hiszen még nem vagy közeli ismerős. Anyukával persze más a helyzet, vele már közvetlenebb a kapcsolat.
2013. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!