Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2. randin kihez illik menni:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. randin kihez illik menni: lányhoz vagy fiúhoz?

Figyelt kérdés

Nála szilvesztereztünk, 2-en. Hozzánk vendégek jöttek, illetve az egyik tesóm is otthon volt, ezért meghívott magához.

Akkor még nem jártunk, viszont odáig vagyok érte, ő is értem. Ő már régóta kedvel, nyár óta. Azért nem találkoztunk szilveszter után, mert vissza kellett jönnöm, vizsgák miatt.


Kihez illik menni most majd? Mármint van "szabály" hogy hol legyen a 2. randi: nálam, vagy ha nála lesz az nem ciki? Vagy legyen semleges helyen: kávézó ilyesmi?


2013. jan. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs semmilyen szabály, oda mentek, ahol jól érzitek magatokat
2013. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akinek az apja nincs otthon..
2013. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Patrik24 ***** válasza:
Nincs szabály erre. Pl. egy séta kettesben?
2013. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs meghatározva. Én eddig mindig a fiúnál voltam. :)
2013. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hideg van kint, ezért mindenféleképp zárt helyen akarok lenni. :)


Nem ciki az ha a fiúhoz megyek megint? a szülei se szólnak meg hogy "ezt nem illik", meg semmi ilyesmi?

(vigyek valamit amúgy? szilveszterre anya pakolt sütit meg több sós ropogtatnivalót meg pezsgőt de azt ugye szilveszter alkalmából) ilyenkor vigyek valamit?

2013. jan. 5. 21:01
 6/6 anonim válasza:
ahaaaa valami rágcsát vihetsz hogy "gondoltam elrágcsáljuk míg ittvagyok" vagy csokit. :D én vittem már mindkettőt.:)))) örült neki. ;)
2013. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!