Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért zavar az bizonyos emberek...

Mért zavar az bizonyos embereket h én videojátékokat játszom ha időm engedi?

Figyelt kérdés

Csomó embertől hallom azt h mér nem csajozom meg bulizom...

A válasz roppant egyszerű nem érdekel, és hülyén jönne ki.

Képzeljük el a következő szituációt van x csaj egy csoda következtében oda jönne h randira hívjon.

Még is miről kéne beszéljük mondjam neki h húúúúúúúúúúúú te tudod menyire várom már a Crysis 3-at.

Azt sem tudja h mi az eszik e v isszák szóval hülye ötlet lenne.

Egyébként nem gondolom h miattam halna ki az emberiség.

És ez engem annyira érdekel mint Hitlert a jótékonyság.

Szóval ez van nem akarom szét hazudni senki fejét h szeretlek meg gyereket akarok tőled. Ennyi jófejség azért van bennem is.



2013. jan. 26. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" oda jönne h randira hívjon"


:D

:DD

:DDD

:DDDD

:DDDDD


hát, ha te sem szeretnél változtatni, akkor nem baj

2013. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég...a csaj hívjon randira téged??? Hát, te tényleg maradj a gép mögött.
2013. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
tegyük fel elírtad. Ha mindig a gép előtt ülsz sose fogsz találkozni olyan csajjal aki tényleg megfog és megszereted. Az se mindegy hány éves vagy, nekem 13 évesen még az volt a menyország ha egész nap gépezhettem :DD
2013. jan. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2013. jan. 27. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!