Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy ezen az...

Miért van az, hogy ezen az oldalon, állítólag, szinte minden 13-17 éves gyereknek sanyarú sorsa van?

Figyelt kérdés
Persze, ha nem lennének ilyen esetek, akkor nem lennének a kérdések. Na persze! És mennyi lehet a kamu, az önsajnáltatós, a "felfújt" eset?

2013. jan. 31. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De a kilátástalan élethelyzet sem jobb. Tételezzük fel abban a faluban ahol lakik nincs munka. Milyen jövőképe lesz ennek a fiatalnak?
2013. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Valószínűleg azok nem fognak kérdéseket kiírkálni, akiknek minden rendben van az életükkel, azért IS vannak ezek a többségben.

2. Rengeteg a troll.

2013. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért a kérdés megfogalmazásából és a későbbi válaszokból hamar leesik, ki az, akinek komoly, mondhatni jogos panasza van és ki az, aki tényleg csak nyavalyog.

Ne legyünk szemellenzősek, van bőven az előbbiből is. Sok szülő van, aki így vagy úgy, de rosszul csinálja a dolgát.

Akiknél viszont nincs gond, azok meg nem nyitnak új témát azzal, hogy "jaj de jó fejek az ősök, képzeljétek!"


Nem tudom, hányan regisztráltak erre az oldalra ebből a korosztályból. Azt sem, hogy hány ilyen kérdés lett kiírva. Így a kérdésed abszolút elméleti, de nagyon fejtegetni nem lehet rajta, kivéve ha a válaszolók átcsapnak afféle "szidjuk a mai fiatalokat" össznépi programba.

2013. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"De a kilátástalan élethelyzet sem jobb. Tételezzük fel abban a faluban ahol lakik nincs munka. Milyen jövőképe lesz ennek a fiatalnak?"


Szerintem ez teljesen emberfüggő. Én is olyan helyen élek, ahol nincs munka. Még tanulok, de ha itt nem kapok állást (100% hogy nem), akkor máshova megyek. Viszont olyat is ismerek, akik nem akarnak dolgozni, hiába vannak dolgozó szülei.

2013. febr. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

mert talán nincs ki meghallgassa őket otthon? ők nem tehetnek arról, hogy igy voltak nevelve és a szülei nem érnek rá, hogy foglalkozzanak velük, megosszák az élettapasztalataikat..igy rossz lesz azitélőképességük és sok igy bolhából elefántot csinálnak. és tényleg sanyarú valakinek a sorsa, ha ő maga igy vélekedik erről és boldogtalan, hiába vélekedik erről másképp egy kivülálló ember akinek mondjuk sokkal rosszabb az anyagi helyzete, egészségügyi állapota. ez a szülők hibája.

szerencsére az én szüleim nem ilyenek. és az egész nem attól függ, hogy kit vertek a szülei vagy sem!!! sokan pont az én korosztályomból is azért olyanok amilyenek, mert verték őket, és pont akiket nem vertek, nem panaszkodnak! na ehhez mit szólsz? ez az egész realitv, légyszives ne általánositsatok.

nekem is mondhatni sanyarú a sorsom, de talán azért irnak ide emberek, mert tanácsot várnak, nem? ezért kell nekik segiteni, hogy rádöbbenjen, hogy nem olyan rosszak a dolgok, mint ammilyennek látszanak.

18L

2013. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de a meg nem történt dolgokat kitalálni már gáz, nem? Sok kérdésnél érezni, hogy legalább a fele kamu.
2013. febr. 2. 20:09
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerinted ki jönne fel ide hencegni arról, hogy neki milyen jó sorsa van és milyen jól érzi magát? Kicsit logikátlan, amit mondassz.
2013. febr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!