Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért vágnak az emberek...

Miért vágnak az emberek NEGATÍV arckifejezéseket, amikor rájuk nézek?

Figyelt kérdés
Vonaton, buszon, várakozva valahova. Nyilván nem mindenki, de sokan. Rájuknézek, és bevágnak valami arcot, csak nem tudom miért. Úgy fogalmaztam meg magamban, hogy a nemtetszésüket fejezik ki nekem. Sóhajtanak, megrázzák a fejüket, az égre néznek stb. Miért?

2013. febr. 2. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
A magyarok ilyenek.
2013. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kígyómancs válasza:
48%
Talán van valami furcsa, nem megszokott dolog rajtad? Sok piercing, tetkó feltűnő helyen, extrém frizura... stb. furcsálják és megbotránkoztatónak tartják, ha valaki máshogy néz ki mint az átlag. De lehet, h a tudtodon kívül ijesztő arcot vágsz, vagy furcsa mozdulatokat teszel. Ha túl sokan reagálnak így, akkor talán valami VELED nem stimmel.
2013. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
unatkoznak, nem motiválja őket semmi, sok gondjuk van, ilyesmi :D egyszer rám is nézzél
2013. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, rám is furán szoktak nézni néha, mintha rosszban sántikálnék vagy hasonló.
2013. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:D

Nem, velem nincs semmi. Nem vagyok extrém kinézetű, meg extrém mogorva sem. Nem nekem szólnak ezek a kifejezések, mondom, nekem úgy tűnik ilyenkor mindig, mintha tudatni akarnák velem, hogy nehéz az életük, vagy nem tetszik nekik valami, elegük van, unottak...ilyesmi.

2013. febr. 3. 11:11
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Mindenkire így néznek, megkeseredett népség lettünk, sajnos. Pláne a metrón és egyéb tömegközlekedési eszközökön lehet megfigyelni. Oltári. Mintha mindenkit kivégzésre vinnének.
2013. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A választ a Te tükröd adja meg...
2013. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

[link]

Ilyenkor így kell rájuk visszanézni

és megkérdezni hogy MIFFFAAN MÁÁ?MINEMTECCIK MÍÍÍ?

2013. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van pár olyan hülye, akire egyszer ránézel, és azt hiszi, percek óta őt bámulod, és húúúú, de beletapostál az ő intim szférájába... sztem ez lehet a fő oka.
2013. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ez nem csak mo.-n van ám így
2013. febr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!