Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire tolerálják az emberek...

Mennyire tolerálják az emberek, ha egy NEM VÉRSZERINTI testvérpár együtt van?

Figyelt kérdés
Bármint mindkettőjüket örökbe fogadták ugyan azok a szülők, de egyiket újszülöttként, a másikat meg már tiniként, tehát még csak nem is együtt nőttek fel. Ha ők összejönnek és együtt járnak azt mennyire tolerálja a társadalom?
2013. febr. 1. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen téren elég kockafejű a társadalom. Szokatlan, de én nem látok ebben problémát.
2013. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha pl ugyan úgy a fiút és a lányt is örökbe fogadták volna, de nem ugyan az a házaspár. Viszont a két házaspár között lenne egy testvéri kapcsolat két ember között? Tehát úgy, hogy végülis nem vérsezrinti unokatesók lennének?
2013. febr. 1. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A társadalom nevében nem tudom megitélni, de szerintem ebben nincs semmi bűnös, vagy természetellenes - feltéve persze az alapot: hogy semmilyen vérszerinti kapcsolat nincs köztük! Viszont ha kiskoruktól együtt nőnek fel, akkor kissé furcsa ha ilyen vonzalmat éreznek egymás iránt! Ha pld én ffi létemre örökbe fogadnék egy lánycsecsemőt, akkor ösztönösen sajátomként tekintenék rá, és ha felnőne, eszembe se jutna nőként tekinteni rá !
2013. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!