Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szoktatok zenét hallgatni...

Szoktatok zenét hallgatni hangosan? Milyen lakásban laktok? Tekintettel vagy a szomszédraidra (ha olyan a lakás)?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Néha szoktam. Többnyire tekintettel vagyok, de nem ők érdekelnek, hanem saját magam. Engem is zavarna, ah ők bömböltetnék, mint ahogy sokszor tették is, viszont mikor szóltam visszavettek belőle. Na most, ha én zavarnám folyton a bömböltetéssel őket, nem lenne pofám szólni.
2013. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Én a szomszéd zenéjét szoktam hallgatni:(
2013. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hallgatnék,de a szomszéd nem örülne neki
2013. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szoktam, de a hangerőt mindig annyiban hagyom, hogy más azt ne hallja (panelház).
2013. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kertes házban lakom, így üvöltethetném a zenét, de nem szeretem, ha valami hangos. Régen a szomszédban lakott egy srác, aki valami együttes dobosa volt, és időnként gyakorolt, az áthallatszott, de nem erősen, így sohasem zavart.
2013. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én fülhallgatóval hallgatom mert jobb úgy, nem zavarom a szomszédokat, és a basszust is jobban kiadja a fülhallgató.
2013. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Riley Freeman válasza:

Fülesen halgatom :D

Miért?

-Sokkal jobban lehet hallani

-Egyátalán nem zavarok vele senkit

-Utálom ha más is halja :DD

2013. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!