Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is fura? Vagy én...

Szerintetek is fura? Vagy én gondolom rosszul és maradjunk otthon egy olyan ünnep miatt amit egyikünk se tart?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult hogy egy barátnőmmel csak csütörtökön tudnánk összefutni mert mindketten sokat dolgozunk és lehet hogy talán csak a jövő héten tudnánk legközelebb találkozni.

De azt mondta hogy a csütörtök nem jó, mert az Valentin nap.

Tényleg félreérthető lenne ha két csaj elmenne vásárolgatni együtt ezen a napon? Szerintem nem, én nem is tartom ezt az ünnepet, lévén hogy jelenleg nincs senkim - neki se és tudtommal nincs más progija arra a napra, szóval tényleg csak ilyen hülyeség ez a részéről - de sztem nem lenne ciki együtt mutatkozni hiszen más emberek is találkoznak.

Csak mielőtt megkérdőjelezem a tisztánlátását gondoltam megkérdezlek benneteket is: Találkoznátok-e ezen a napon a barátaitokkal?


2013. febr. 11. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha majmolni akarjátok ezt az amerikai szokást, vegyétek figyelembe.

De ha értelmes embernek tartjátok magatokat, akkor ezt nem tekintitek szempontnak.

2013. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mi van?A lanyommal nem mutatkozhatok Valentin napkor,mert az lesz hogy pedofil vagyok????Ne haragudj,ez nevetseges.
2013. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszéld rá, és számolgassátok a lányokból álló "párokat". Nem lesztek egyedül. :)
2013. febr. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a Valentin nap? És kit érdekelnek azok, akiket érdekel?


(Persze, hogy találkoznék aznap a barátaimmal, semmi ciki nincs benne, menjetek vásárolni nyugodtan...)

2013. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Valentin napnak igazából csak akkor van értelme, ha van valakid, de akkor se kötelező. Sok pár nem tartja. Ez igazából egy átvett szokás. Szerintem őrültség, hogy emiatt ne lehetne találkozni aznap a barátokkal. Az is ugyanolyan nap, mint a többi.
2013. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!