Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legkellemesebb illóolaj?

Melyik a legkellemesebb illóolaj?

Figyelt kérdés
Olyan párologtatóba akarom, aminek alágyújtok. Nektek mi a kedvencetek? Melyiket ajánljátok így karácsony táján? Nem márkákra gondolok, hanem az illatok, virágok nevére?

2012. dec. 16. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Narancs, fahéj, vegyes párosítások. Én a citrusos illatokat kedvelem.
2012. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A múltkor rábukkantam a zöld teára, nagyon kellemes illata van (igaz, nem nagyon karácsonyi).
2012. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van 1 olyan aminek az a neve, hogy "frissítő" na az nagyon jó kellemes, és az ópium (nem kell megijedni nem drog csak illóolaj), aloe és rózsa is kellemes, karácsonyi illatnak a fenyő a mézeskalács és a fahéj a jó szerintem :)
2012. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem a vanília a kedvencem. de karácsonyra pl a narancs és a szegfűszeg ami elsőre eszembejutott. fenyő is lehet ha műfenyőtök van :) de pl én szeretem a levendulát is, nagyon megnyugtató.
2012. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsolt75 ***** válasza:
Ilyankor nekem a fahéj. Esetleg narancs, de a favoritom a fahéj
2012. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sült alma illóolaj karácsonyra :) isteni
2013. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!